
Ford Mondeo Wagon - 1.6 EcoBoost Titanium nieuwe apk
Algemeen
| Prijs | € 3.750 |
| Bouwjaar | Oktober 2011 |
| Kilometerstand | 223.747 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 30 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XL-628-S |
| Datum deel 1 | 17-10-2011 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 118 kW (160 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1401 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | augustus 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Ford Mondeo Wagon 1.6 EcoBoost Titanium nieuwe apk
- Kenteken: XL-628-S
- Merk: Ford
- Model: Mondeo Wagon
- APK tot: 30-06-2027
- Tellerstand: 223747 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2011
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1596 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: JTBB
- Vermogen: 118 kW / 161pk
- Ledig gewicht: 1401 kg
- Max. trekgewicht: 1600 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Radio CD speler
Interieur
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrische ramen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur leder
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Rijdt schakelt goed
Ziet er netjes uit van binnen en buiten
Airco
Elektrische ramen
Cruise control
Lm velgen
Trekhaak
Onderhoudsboekje aanwezig
Distributieriem is vervangen bij 156500 dkm
Inruil mogelijk
Eeser veld 7-H
8332VP Steenwijk
op afspraak geopend
Maandag 9:00 tot 21:00
Dinsdag 9:00 tot 21:00
Woensdag 9:00 tot 21:00
Donderdag 9:00 tot 21:00
Vrijdag 9:00 tot 21:00
Zaterdag 9:00 tot 18:00
Zondag op afspraak
Interesse bel 0615469512
Autobedrijf R. Spijkerman
Eeser Veld 7 H
8332VP Steenwijk
0615469512
richardspijkerman5@hotmail.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























