
Audi Q5 Sportback - 55 TFSI e S edition [ Matrix-LED Massage Virtual Camera Navi Stoelverwarming ]
Algemeen
| Prijs | € 39.945 |
| Prijs excl. BTW | € 33.068 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 72.387 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 27 mei 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJZ-01-S |
| Datum deel 1 | 06-02-2023 (import) |
| Topsnelheid | 239 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,30 sec |
| Motorvermogen | 270 kW (367 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Ultrablue metallic (blauw metallic) |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 56 |
| Introductiejaar | februari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
GVW: 2.660 kg
Wielbasis: 292 cm
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,8 l/100km (1 op 55,6)
CO₂-uitstoot: 42 g/km
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achteruitrijcamera
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Audiobediening op het stuur
- Automatisch dimmende buitenspiegels
- Bluetooth aansluiting
- Brake assist
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfortzetels
- DAB+ radio
- Dealeronderhouden
- Digitaal dashboard
- Dodehoek detectie
- Elektrische achterklep
- Elektrische lendesteunen
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch inklapbare spiegels
- Hill-hold control
- Isofix
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur en pook
- LED koplampen
- Lichtsensor
- Metallic lak
- Midden armsteun
- Multi functioneel stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensoren voor en achter
- Privacy glas
- Side airbags
- Sportpakket
- Start/Stop systeem
- Stoelmassage
- Stuur verstelbaar
- Telefoonvoorbereiding
- Verkeersborddetectie
- Zwarte hemelbekleding
= Bijzonderheden =
We hebben een mooie Q5 Sportback uit 2023 beschikbaar met opties zoals S-line interieur & exterieur, Lederen sportstoelen met stoelverwarming en Virtual cockpit + Navi + Apple/Android + Camera.
Hij is in nette staat, met een tellerstand van 72.387 km.
De Audi Q5 Sportback heeft een hybride / benzinemotor met een vermogen van 270 KW (368 PK) en een gemiddeld verbruik van 1.80 liter per 100 km. Hij staat te koop voor € 39.945. Liever per maand betalen? Dat kan vanaf € 657 per maand.
Deze auto is technisch gecontroleerd door onze professionals. Alle bevindingen vind je terug in het Nationaal Autorapport, dat je gratis kunt downloaden op onze website. Daarin staan ook de onderhoudshistorie, kilometerstand en alle controlepunten.
Contact
Bel of whatsapp ons (elke dag bereikbaar!)
Hoeveel kost een Audi Q5 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


![Audi Q5 Sportback - 55 TFSI e S edition [ Matrix-LED Massage Virtual Camera Navi Stoelverwarming ] - AutoWereld.nl](https://cdn.autowereld.nl/I762201919/1280x0/audi-q5-sportback-55-tfsi-e-s-edition-matrix-led-massage-virtual-camera-navi-stoelverwarming.jpg)






































