
Audi Q5 - 2.0 TFSI quattro Pro Line | Fabrieks nieuwe motor | Panodak | Leder | Xenon | Adapt Cruise
Algemeen
| Prijs | € 9.995 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 199.221 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 07 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 14-KJR-7 |
| Datum deel 1 | 04-11-2008 (import) |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,20 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1715 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | december 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 255/45 R20
Acceleratie (0-100): 7,2 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.320 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 188 x 165 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Bruin
Milieu
CO₂-uitstoot: 197 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik in de stad: 10,4 l/100km (1 op 9,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- NAP (Nationale Auto Pas)
- Onderhoudsboekjes
- Onderhoudshistorie
- Optie-pakket (Adaptief Demping Systeem (ADS), Variabele stuuroverbrenging)
- YOUNGTIMER
= Bijzonderheden =
Audi Q5 2.0 TFSI quattro Pro Line | Fabrieks nieuwe motor ! | Panodak | Leder | Xenon | Adapt Cruise | 20 Inch | Electr Achterklep
Fabrieks nieuwe motor gemonteerd in 2025 factuur ter inzage van 8.000 euro !! (Zie foto 21 t/m 24)
Uniek exemplaar !! Met adaptief dempingsysteem, adaptieve cruise, panoramisch dak, 20 Inch, Leder, Xenon, etc...
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Mocht u een auto willen bezichtigen dan raden wij u aan, om teleurstelling te voorkomen, vooraf een afspraak te maken.
We ontvangen u graag in onze showroom aan de Antonie van Leeuwenhoekweg 23 te Alphen aan den Rijn.
Autotrust-garantie is mogelijk tegen meerprijs.
Inruil van uw huidige auto behoort uiteraard tot de mogelijkheden !
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































































