
Audi Q5 - 40 TFSI S edition | Luchtvering | Trekhaak | Pano | B&O | Elektr. verst. voorstoelen | Led
Algemeen
| Prijs | € 49.800 |
| Prijs excl. BTW | € 42.802 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 48.269 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 26 januari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | S-284-FR |
| Datum deel 1 | 26-01-2023 |
| Topsnelheid | 223 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Navarrablauw metallic |
| Gewicht | 1730 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | maart 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Technische informatie
Koppel: 320 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 7,3 s
Topsnelheid: 223 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.440 kg
Afmetingen (LxB): 468 x 192 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 8,6 l/100km (1 op 11,6)
CO₂-uitstoot (WLTP): 191 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Wegrijpakket (inbegrepen):
- Garantiepakket B - zonder onderhoudsbeurt (€ 995 meerprijs):
-12 maanden BOVAG garantie
-Vloeistof controle
-25 liter brandstof
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Wegrijpakket"): BOVAG garantie (12 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
- airco separaat achter
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- elektrisch glazen panorama-dak
- kunstlederen interieurdelen
- lichtmetalen velgen 6-spaaks 21"
- Luxe lederen bekleding
- matrix LED koplampen
- metaalkleur
- Navigatiesysteem full map
- S Line exterieur
- vervolgbotsing preventie
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium delen exterieur
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- Audio installatie premium
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- luchtvering
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- telefoonintegratie
- Tour pakket (cruise control adaptief met Stop&Go, file assistent, rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent, verkeersbord detectie)
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
= Bijzonderheden =
Voorzien van fabrieksgarantie t/m 26 januari 2027 of 100 000 km.
Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.
Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.
Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.
Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































