
BMW 3-serie Touring - 320i Executive Edition 184 Pk Automaat M-pakket / Navi / Apple Carplay / Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 29.450 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 97.099 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 24 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-643-BK |
| Datum deel 1 | 02-01-2020 |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 135 kW (184 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1545 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | november 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2019 - feb. 2021
Modelcode: G21
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 59 liter
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 230 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.135 kg
Afmetingen (LxBxH): 471 x 183 x 144 cm
Wielbasis: 285 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot: 155 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Kooiman BV Langeweg 3C 3261LJ OUD BEYERLAND, NL 0186-615455 http://www.kooiman.nl verkoop@kooiman.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achterruit apart te openen
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- M Aerodynamica
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- LED mistlampen
- M Sport (Lichtmetalen velgen 18", M Aerodynamica, Aluminium interieur afwerking, Sportonderstel, Sportstuur)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Trekhaak-pakket (trekhaak elektrisch bedienbaar, Aanhanger assistent)
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Uitmuntende prestaties, dynamische rijeigenschappen en bakken vol met rijplezier, deze BMW 3-serie Touring levert het allemaal. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Mooi om te zien en heerlijk om in te zitten zijn de sportstoelen, die u onderweg optimale ondersteuning geven. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. In deze BMW profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, trailer assistent, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Rijfuncties worden glashelder en overzichtelijk weergegeven via het digitale dashboard. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Waar u zelf ook bent, u staat altijd in contact met de auto via de app op uw smartphone. Zo controleert u uiteenlopende functies, ook op afstand. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audiosysteem en het navigatiesysteem met harde schijf, via knoppen op het stuur en middels spraakbediening. Aan boord van deze BMW 3-serie Touring is een achteropkomend verkeer waarschuwing voor extra veiligheid. De BMW is standaard voorzien van: electronic climate control, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, sportstuurwiel en automatisch dimmende binnenspiegel.
In de BMW 3-serie Touring heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. U bent mede dankzij hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
De kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Wij kunnen ons goed voorstellen dat u deze BMW wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op om de aflevering te bespreken.
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































