
Audi Q8 - 55 TFSI e quattro Pro Line
Algemeen
| Prijs | €688.00 p/m |
| Prijs excl. BTW | € 622 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 69.870 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 28 juli 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HVX-29-R |
| Datum deel 1 | 14-02-2022 (import) |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,80 sec |
| Motorvermogen | 280 kW (381 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 2415 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 38 |
| Introductiejaar | november 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Audi Q8 55 TFSI e quattro Pro Line
- Kenteken: HVX-29-R
- Merk: Audi
- Model: Q8
- APK tot: 28-07-2027
- Tellerstand: 69870 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Hybride (Elektrisch/Benzine)
- Accucapaciteit: 18 kWh
- Bouwjaar: 2022
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 2995 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: DCB
- Vermogen: 280 kW / 381pk
- Ledig gewicht: 2415 kg
- Max. trekgewicht: 3500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 2.6 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Breedte: 200 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 495 - 541 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Parkeersensor achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Lederen/kunstlederen bekleding
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
in advertentie getoonde prijs betreft een maandprijs
Lease Solutions
Kieler Bocht 15-E
9723 JA Groningen
0646483005
info@lease-solutions.nl
www.lease-solutions.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.


















