
Audi Q8 - 60 TFSI e Quattro Pro Line S Competition Massage Soft Close 23" Stoelventilatie B&O Panora
Algemeen
| Prijs | € 69.750 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 55.570 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 16 november 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 23-07-2021 (import) |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,40 sec |
| Motorvermogen | 340 kW (462 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Vikunjabeige Metallic (grijs metallic) |
| Gewicht | 2415 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 36 |
| Introductiejaar | juni 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2021 - apr. 2023
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 340 kW (462 PK)
Vermogen elektromotor(en): 100 kW (136 PK)
Vermogen brandstofmotor: 250 kW (340 PK)
Koppel: 450 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 75 liter
Actieradius: 45 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,4 s
Topsnelheid: 240 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.055 kg
Afmetingen (LxBxH): 512 x 200 x 175 cm
Wielbasis: 299 cm
Interieur
Interieurkleur: Donker grijs
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 2,8 l/100km (1 op 35,7)
CO₂-uitstoot: 68 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 495 - € 541 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Bouman Auto's Meerhoek 18 4265HC GENDEREN, NL 0416224500 http://www.boumanautos.nl anne@boumanautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- lichtmetalen velgen 23"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Kleur wit
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio installatie premium
- Rondomzicht camera
- Achteruitrijcamera
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Luxe lederen bekleding
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen met massagefunctie en geventileerd
- Achterbank verstelbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
Overige
- Assistentie pakket Parking (Parkeer assistent, Rondomzicht camera)
- Extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Keyless-pakket (Keyless entry, Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Keyless start)
- sluitbekrachtiging
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Tour pakket (Cruise control adaptief met stop&go, File assistent, uitwijk assistent)
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- hoofdsteunen anti-whiplash
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
= Bijzonderheden =
Fraaie Audi Q8 met hybride aandrijving in S Line uitvoering. De auto is afkomstig van de eerste eigenaar en beschikt over een uitgebreide optielijst. Lakkleur is de speciale lak Vikunjabeige Metallic en het interieur is voorzien van S sportstoelen plus bekleed met Valcona leder in ruitpatroon met lichtgrijze stiksels. De hemelbekleding is uitgevoerd in donker antraciet. Het exterieur van de Audi is afgewerkt in zwart optiekpakket.
Tot de uitrusting van deze auto behoort massage op de voorstoelen, stoelventilatie op de voorstoelen, soft close portieren, 23" 10-spaak Trapezium velgen, adaptive air suspension (luchtvering), Bang & Olufsen Premium 3D Sound system, HD Matrix LED koplampen, adaptive cruise control, 360 graden camera met 3D functie, interieurvoorverwarming, S Sportstoelen Plus elektrisch verstelbaar met geheugenfunctie voor bestuurder, elektrisch verstelbaar stuurwiel, ambienteverlichting interieur uitgebreide versie met multicolor LED, keyless entry en start, active lane assist, rijstrookwisselassistent, virtual cockpit, MMI navigatie plus, DAB tuner, instaplampen LED met projectiefunctie, Audi smartphone interface, achteruitrijcamera, verkeerstekenherkenning, extra getint glas achter, automatische airconditioning met gescheiden zones, hemelbekleding zwart, bluetooth telefoonvoorbereiding, leder sportstuurwiel, verwarmbare voorstoelen, verwarmbaar stuurwiel, USB aansluitingen voor achterpassagiers, achterbank verschuifbaar en neerklapbaar, Audi Pre Sense achterbank beschermingssysteem voor inzittenden, elektrisch inklapbare buitenspiegels.
Het afleverpakket voor deze auto bedraagt € 1.495,- en omvat een volledige technische controle, onderhoudsbeurt, reconditionering en 12 maanden BOVAG Garantie.
Hoeveel kost een Audi Q8 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























