
Audi RSQ3 Sportback - RS TFSI | PANO | CAMERA 360 | ACC | B&O | ALARMKLASSE 5
Algemeen
| Prijs | € 60.900 |
| Bouwjaar | Maart 2020 |
| Kilometerstand | 82.026 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 12 maart 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | T-394-FS |
| Datum deel 1 | 12-03-2020 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,50 sec |
| Motorvermogen | 294 kW (400 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2480 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1675 kg |
| Trekgewicht max | 1900 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | november 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 255/40 R20
Acceleratie (0-100): 4,5 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.250 kg
Afmetingen (LxBxH): 451 x 185 x 156 cm
Wielbasis: 268 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,6 l/100km (1 op 10,4)
CO₂-uitstoot: 204 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Keyless start
- Lederen sportstuur
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegel elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch glazen schuifdak
- Geluidsisolerend glas
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Matrix LED koplampen
- Metallic lak
- S Line exterieur
- Trekhaak uitklapbaar
- Variabele stuuroverbrenging
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overig
- Alarm klasse 5
- armsteun achter
- Armsteun voor
- Assistentie Pakket (Cruise control adaptief, Dodehoek detector, File-assistent, Parkeersensor voor, Verkeersbord detectie)
- B&O Soundsysteem
- File-assistent
- LED-lichtpakket (Matrix LED koplampen)
- Noodoproepsysteem
- Open dak
- parkeer assistent
- Parkeerhulp met camera
- rondomzicht camera
= Bijzonderheden =
Audi RSQ3 Sportback TFSI | PANO | CAMERA 360 | ACC | B&O | ALARMKLASSE 5
Deze prachtige Audi RSQ3 is een waar pareltje en nu te koop aangeboden bij Luxo Automotive in Heerhugowaard. Bent u al even opzoek naar zoek? Zoek dan absoluut niet verder!
Highlights:
– B&O Sound System
– Audi Black Optic
– Voertuigvolgsysteem
– Panoramadak
– Dealer onderhouden auto
– 360 graden camera
– Lane assist
– Alarmklasse voertuigvolgsysteem
– Adaptieve cruise control
– Keyless go/entry
– Luxe RS Stoelen
– Apple carplay
– Matrix koplampen
– Quattro vierwiel-aandrijving met 400 pk
– Virtual cockpit
– Extra getint glas
– Climate control
– Full-map Navigatiesysteem
– Multifunctioneel RS stuur
– En natuurlijk nog veel meer!
De Audi wordt afgeleverd met twee sleutels en volledige documentatie.
Uiteraard is inruil van uw huidige auto bij ons mogelijk.
Hebben wij u nieuwsgierig gemaakt? Bel ons dan snel voor een afspraak!
Voor Financial lease kunt u goed bij ons terecht.
Dus overweegt u om voor uw gemak per maand te betalen? Neem dan snel contact met ons op en vraag naar een van onze adviseurs!
Voor meer informatie of voor het maken van een afspraak kunt u ons bereiken via 072 260 00 30
Service & Kwaliteit staan bij ons vooraan.
Hoeveel kost een Audi RSQ3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























