
BMW 1-serie - 116i Business EXPORT LEES TEKST PRIJS VAST
Algemeen
| Prijs | € 2.599 |
| Bouwjaar | December 2011 |
| Kilometerstand | 157.887 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 27 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 52-STV-2 |
| Datum deel 1 | 02-12-2011 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1265 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | september 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
BMW 1-serie 116i Business EXPORT LEES TEKST!!! PRIJS VAST
- Kenteken: 52-STV-2
- Merk: BMW
- Model: 1-serie
- APK tot: 27-09-2026
- Tellerstand: 157887 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2011
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: N13B16A
- Vermogen: 100 kW / 136pk
- Ledig gewicht: 1265 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 432 cm
- Hoogte: 1421 cm
- Aantal sleutels: 1
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Comfort pakket
- Airco automatisch
Pakket: Sport Line
- Armsteun voor
- Sportstoelen
- Stuur leder
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
Infotainment
- Audio installatie premium
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio CD speler
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Buitentemperatuurmeter
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Zeer nette BMW 1-serie 116I Business van 02-12-2011 met een afgelezen kilometerstand van 157887 KM
Deze BMW 116i heeft een geldige APK tot 27-09-2026
Let op: overslag in cilinder 2
Verder een hele mooie en complete BMW 116i met oa een airconditioning, cruise control, navigatiesysteem, origineel soundsysteem, multifunctioneel stuur en lichtmetalen velgen.
VASTE EXPORTPRIJS €2599,00 excl BPM
RB Automotive Lieren
Lierderstraat 20
7364BL Lieren
+31621606317
rbautos-apeldoorn@outlook.com
rbautomotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































































































