
Land Rover Freelander - 2.2 TD4 Sport | Navigatie | Leer | Stoelverwarming | Cruise | Alpine Geluidsinstalatie | N
Algemeen
| Prijs | € 9.750 |
| Bouwjaar | Augustus 2012 |
| Kilometerstand | 178.514 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 07 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 09-XLS-6 |
| Datum deel 1 | 30-08-2012 |
| Topsnelheid | 181 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,70 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2179 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1735 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2011
Technische informatie
Koppel: 420 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 68 liter
Acceleratie (0-100): 11,7 s
Topsnelheid: 181 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.505 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 195 x 185 cm
Wielbasis: 266 cm
Interieur
Interieurkleur: Rood
Milieu
CO₂-uitstoot: 165 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 592 - € 621 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Jentje Zantema Firmawei 3 8501XL JOURE, NL 0613274764 http://www.autobedrijfjentjezantema.nl jentjeraerd@hotmail.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
Overige
- Bluetooth
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
Maandag 27 April zijn wij gesloten i.v.m. koningsdag
Hoeveel kost een Land Rover Freelander verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























