
BMW 5-serie - 530i High Executive Luxury Line Full Options Maxton Design NL Auto
Algemeen
| Prijs | € 21.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 185.803 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 19 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PF-893-N |
| Datum deel 1 | 29-06-2017 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,20 sec |
| Motorvermogen | 185 kW (252 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Atlaszeder metallic (grijs metallic) |
| Gewicht | 1515 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | februari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2017 - jul. 2018
Modelcode: G30
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 68 liter
Acceleratie (0-100): 6,2 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.200 kg
Afmetingen (LxBxH): 494 x 187 x 148 cm
Wielbasis: 298 cm
Interieur
Interieurkleur: Bruin
Milieu
CO₂-uitstoot: 132 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 6
Aantal sleutels: 3
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Hamilton Automobielen Industrieweg 8 5627BS EINDHOVEN, NL 0615081548 http://www.hamiltonautomobielen.nl info@hamiltonautomobielen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Open dak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Sportonderstel
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Luxe lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Extra getint glas achter
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxury Line
- M Aerodynamica
- M Sportpakket (M Aerodynamica, Sportonderstel)
- Parking Pack (Achteruitrijcamera, Parkeer assistent)
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
= Bijzonderheden =
S1CAA Selectie COP relevante auto's
S1CBA CO2 omvang
S230A Extra pakket EU-specifiek
S248A Stuurwielverwarming
S258A Banden met noodloopeigenschappen
S28YA BMW LM wiel W-spaak 663 bicolor
S2PAA Wielbout met slot
S2VBA Bandenspanningsweergave
Aanduiding
S302A Alarmsysteem
S316A Achterklepbediening automatisch
S320A Ontfall, type-aanduiding
S346A Chrome Line exterieur
S3ACA Aanhangwagenkoppeling
S3DSA BMW Display Key
S403A Glasdak elektr.
S420A Verduisterde ruiten
S423A Vloermat velours
S428A Gevarendriehoek en verbandspakket
S453A Stoelventilatie voorstoelen
S456A Zitting comfort met geheugen
S465A Neerklapbare achterbank
S494A Stoelverwarming bestuurder/passagier
S4AWA Dashboard Sensatec
S4LGA Lux.houten uitrust.donk.wortelnot.hout
S4NEA Blow-By verwarmer
S4T8A Uitgebreid spiegelpakket
S4URA Sfeerverlichting
S4UYA Ski- en Snowboard opbergzak
S534A Automatische airco
S552A Adaptieve LED-koplamp
S5A1A LED Mistlamp
S5ACA Grootlichtassistent
S5ASA Driving Assistant
S5DMA Parkeerhulpsysteem
S609A Navigatiesysteem Professional
S650A Cd speler
S654A DAB-ontvangermodule
S676A HiFi-Luidsprekersystemen
S6ACA Intelligente noodoproep
S6AEA Teleservices
S6AKA Connected Drive Services
S6AMA Real-Time Traffic Information
S6APA Remote Services
S6NWA Telefonie met draadloos opladen
S6WBA Multifunctioneel instrumentendisplay
S6WDA WLAN Hotspot
S710A M leerstuurwiel
S775A Dakhemel antraciet
S7CGA BMW Repair Inclusive
P7S2A Luxury Line
S868A Taal Nederlands
S886A Boorddocumentatie Nederlands
S8KAA Olieverversingsinterval 24 mnd/30.000 km
S8R9A Koelmiddel R1234yf
Aanduiding
S8S2A Codering alarmsignaal
S8S3A Autom. vergrendeling bij wegrijden
S8TFA Actieve voetgangersbescherming
S9AAA Bescherming buitenzijde
Het betreft hier een zeer dik uitgevoerde en perfect BMW dealer onderhouden en origineel Nederlands geleverde BMW 530i !!
prijs € 21.950,-
Inruil en Financiering mogelijk.
Bezichtiging volgens afspraak.
Bezoekadres: Industrieweg 8 5627 BS Eindhoven
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Marc Hamilton. Tel: 06-15081548 of e-mail: info@hamiltonautomobielen.nl
Hoeveel kost een BMW 5-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























