
BMW 5-serie - 530i High Executive CAMERA DAK HUD
Algemeen
| Prijs | € 20.850 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 176.031 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 26 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PG-327-N |
| Datum deel 1 | 26-06-2017 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,20 sec |
| Motorvermogen | 185 kW (252 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1515 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | februari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 225/55 R17
Acceleratie (0-100): 6,2 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.200 kg
Afmetingen (LxBxH): 494 x 187 x 148 cm
Wielbasis: 298 cm
Interieur
Interieurkleur: Bruin
Milieu
CO₂-uitstoot: 132 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- DAB-ontvanger
- DVD speler
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Radio-CD/MP3 speler
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
Overig
- dealer onderhouden
- ELECTRISCH INKLAPBARE SPIEGELS
- GROOTLICHT ASSIST
- HARMAN/KARDON
- Head-up display
- HIFI ACTIEF (10 LUIDSPREKERS)
- incl boekjes
- ISOFIX
- MULTIFUNCTIONELE STUUR
- nationale autopas
- nieuwstaat
- NL AUTO
- onderhoudsboekjes aanwezig
= Bijzonderheden =
U merkt het aan de look and feel van deze auto: dit is kwaliteit. De BMW 5-serie is ontworpen volgens de Duitse opvattingen van kwaliteit en degelijkheid, maar biedt tegelijk een hoge mate van comfort en uitstekende rijkwaliteiten. De krachtige motor geeft deze BMW uitstekende prestaties. Een fraai lederen interieur, dat in daglicht baadt dankzij het elektrisch bediende glazen panorama dak. En voor 'handsfree' in- en uitladen vindt u aan de achterzijde de elektrisch bedienbare achterklep. Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. Al is het nog zo fris, koude handen zijn verleden tijd door het verwarmd stuurwiel. U wordt in deze auto ook getrakteerd op LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen, verwarmde ruitensproeiers en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
De achteruitrijcamera levert eersteklas parkeerservice. U weet precies hoeveel ruimte u nog heeft, in beeld en geluid. Spraaksturing luistert naar uw stem en bedient de belangrijkste voertuigfuncties. Deze BMW 5-serie is voorzien van remote services. Via uw smartphone bedient u diverse functies ook op afstand en krijgt u informatie over de status van uw auto. Dankzij het Harman/Kardon audiosysteem geniet u van sublieme geluidstechnologie. Ook praktisch: deze auto is voorzien van een eigen navigatiesysteem met harde schijf. De uitrusting van deze BMW is met Harman Kardon-audiosysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor en cruise control behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze BMW 5-serie samen. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. Accident avoidance system is een pre crash systeem. Het systeem helpt u om een dreigende aanrijding te voorkomen. Ook helpen het head-up display, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Overtuigd? Bel dan voor een afspraak!
Wie zijn wij? Dat wilt u als klant natuurlijk altijd weten voordat u een occasion aanschaft. Wij zijn zo vrij geweest om dit door onze klanten te laten vertellen. Op onze site kunt u onze beoordelingen vinden die door onze klanten zijn gemaakt, neem hiervoor even de tijd en lees deze door en u zult zien dat Maxx Auto zeker een vertrouwd adres is om uw nieuwe occasion met een gerust hart aan te schaffen. Al onze auto's worden eerst nagekeken, daarna gepoetst voordat deze in onze showroom komt. Alle auto's bij ons hebben NAP (nationale autopas), zodat wij zeker weten dat de kilometerstand klopt, zonder NAP komt de auto bij ons niet binnen.
U kunt altijd vrijblijvend een occasion komen bezichtigen en een proefrit mee maken, als u even van te voren belt, zorgen wij dat de auto voor u klaar staat.
Bezichtiging in de avond is ook mogelijk op afspraak. Bel hiervoor 06-39431186.
Met vriendelijke groet,
Maxx Auto
Hoeveel kost een BMW 5-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































