
BMW X4 - xDrive20i Frozen Black | M-Sport | Panoramadak | Head Up
Algemeen
| Prijs | € 54.940 |
| Prijs excl. BTW | € 46.432 excl. BTW |
| Bouwjaar | September 2022 |
| Kilometerstand | 49.733 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 20 september 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | R-061-JD |
| Datum deel 1 | 20-09-2022 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 135 kW (184 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Frozen Deep Grey Metallic (P7X) |
| Gewicht | 1775 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | augustus 2021 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Modelcode: G02 LCI / F98
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 65 liter
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.420 kg
Afmetingen (LxB): 475 x 192 cm
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieurkleur: Led.vernasca/schw.kontrastst.rot (MAH8)
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 7,5 l/100km (1 op 13,3)
CO₂-uitstoot (WLTP): 174 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Afleverstandaard:
- Standaard 6 maanden garantie
- Resterend fabrieksgarantie (indien van toepassing)
- Minimaal halve tank brandstof
- Verwijderen van opvallende gebruikssporen
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde (430)
- BMW Individual Frozen Black, BMW Individual Frozen Deep Grey, BMW Individual Brilliant White (490)
- BMW Laserlicht (5AZ)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch op afstand volledig te openen en te sluiten bagageklep (316)
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (420)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Regen - en lichtsensor (521)
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Connected Package Professional (6C4)
- Navigatiesysteem full map
- BMW Drive Recorder (6DR)
- BMW Live Cockpit Professional (6U3)
- Comfort telefoonvoorbereiding met draadlozeoplaadmogelijkheid (6NW)
- Comfort telefoonvoorbereiding met draadloze oplaadmogelijkheid (6NW)
- ConnectedDrive Services (6AK)
- DAB-Tuner (654)
- DAB-Tuner, digitale radio ontvangst (654)
- Head-Up Display (610)
- HiFi-luidsprekerssysteem (676)
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Automatische 3-zone airconditioning (534)
- Bekleding leder ‚Vernasca‘. Schwarz met decoratief stiksel | Schwarz (MAH7)
- Dashboard uitgevoerd in Sensatec (4AW)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare lendensteun (488)
- Interieurlijsten Carbon Fiber (4MC)
- keyless start
- lederen stuurwiel
- Multifunctioneel stuurwiel (249)
- Sportstoelen voor (481)
- Sportstuurwiel met leder bekleed (255)
- stuur verstelbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Active Protection (5AL)
- afdaal assistent
- Bandenspanningscontrolesysteem (2VB)
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Grootlichtassistent (5AC)
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- Park Distance Control (PDC) voor en achter (508)
- Parking Assistant (5DM)
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- Active Protection (bots herkenning en activatie, vervolgbotsing preventie) (5AL)
- Bmw Gesture Control (6U8)
- Comfort Access (elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, keyless entry) (322)
- Galvanische Knoppen (4U0)
- M Carbon Achterklep Spoiler (3MG)
- M Carbon Spiegelkappen (3ME)
- M Gordels (4GQ)
- M Sportpakket / BMW M 50 Jahre (M Aerodynamicapakket, Ambiance verlichting, glans exterieur delen, M Hemelbekleding in Anthrazit, M Sportstuurwiel met leder bekleed) (337)
- M Sport Remsysteem Rood Uitgevoerd (3M2)
- sportonderstel
- start/stop systeem
- Stuurwielverwarming (248)
= Bijzonderheden =
Contact
Wil je meer weten over deze auto of een afspraak maken voor een proefrit? Bel / Whatsapp eenvoudig op +31 20 210 1434 of schrijf een e-mail naar info@shiftup.nl. Het is zowel mogelijk deze auto bij ons in Amstelveen te bezichtigen als bij je thuis of op kantoor. We nodigen je graag op afspraak uit!
Over Shift Up
Wij van Shift Up zijn gespecialiseerd in de in- en verkoop van jong gebruikte BMW’s & MINI’s, hoofdzakelijk van één tot zes jaar oud. Dit doen wij met een team van 7 man vanuit onze locatie in Amstelveen. Auto’s die niet standaard zijn uitgerust, maar met vele opties, daar zijn we dol op! We leveren auto’s uit voorraad en op aanvraag van de klant.
Afleverstandaard
Iedere auto wordt geleverd voor een all-in prijs, afleverkosten zijn verleden tijd! All-in betekent inclusief benodigd onderhoud dat er binnen 6 maanden of 7.500 KM aan komt, banden dienen minimaal nog 4 mm profiel te bevatten. Daarnaast dragen wij zorg voor eventueel herstel van noemenswaardige gebruikssporen, een nieuwe APK, poetsbehandeling en leveren wij iedere auto standaard met zes maanden garantie.
Zoekopdracht
Ben je toch op zoek naar een andere BMW of MINI? Wij maken graag werkelijkheid van jouw BMW en MINI wensen. Laat je wensen bij ons achter en wij gaan voor jou op zoek naar de passende BMW of MINI. Ons netwerk bestaat uit vele dealers in Nederland en Duitsland.
Disclaimer
Aan de in deze advertentie getoonde informatie en prijzen kunnen op geen enkele wijze rechten ontleend worden en al het getoonde is onder voorbehoud van type- en/of (digitale) weergave fouten.
Hoeveel kost een BMW X4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































