
BMW X5 - XDrive50e M-Sport PANO LASER H&K HUD TREKHAAK
Algemeen
| Prijs | € 88.950 |
| Prijs excl. BTW | € 73.589 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2025 |
| Kilometerstand | 9.177 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 08 april 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJL-14-S |
| Datum deel 1 | 08-04-2025 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,80 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2395 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 33 |
| Introductiejaar | augustus 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 230 kW (313 PK)
Vermogen elektromotor(en): 145 kW (197 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 102 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 4,8 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.200 kg
Afmetingen (LxBxH): 494 x 200 x 176 cm
Wielbasis: 298 cm
Accu
Accu: 29 kWh
Stekkeraansluiting: Type 3
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 7.4 kW
Interieur
Interieurkleur: Cognac
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3 l/100km (1 op 33,3)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 28,9 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 495 - € 541 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Lederen sportstuur
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportief interieur
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- 4-wiel besturing
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Luchtvering
- M Aerodynamica
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Alarm klasse 3
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Autonome parkeerfunctie
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Hill hold-functie
- Kruisend verkeer detectie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Stuurhulp
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
- Zelfstandige rijstrookwissel
Overig
- CARPLAY
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Driving Assistant Professional (Dodehoekdetectie met correctie, Kruisend verkeer detectie, Rijstrooksensor met correctie, Uitwijk assistent, Zelfstandige rijstrookwissel)
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Head-up display
- Keyless entry
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- LED verlichting
- Lichtsensor
- Luchtvering
- Metallic lak
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- M Sportpakket ("Lichtmetalen velgen 20""", Houtafwerking interieur, Lederen sportstuur, M Aerodynamica, Sportief interieur)
- Multifunctioneel stuurwiel
- Oplaadmogelijkheid
- Rondom zicht camera
- Ruitenwisser achter
- Sportonderstel
- Sportpakket
- Stoelen-pakket (Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen)
- Travel Pack (Elektrisch glazen panorama-dak, Zonnescherm zijruiten)
- Trekhaak elektrisch
- Vierwielaandrijving (4x4)
- Warmtecomfort pakket (Achterbank verwarmd)
= Bijzonderheden =
Financieren mogelijk.
Bent u (startende) ondernemer, zzp-er of particulier.
En wilt u financieren dat kan bij Van Hogendorp Auto’s, we gaan direct aan de slag voor u
- Binnnen 24 uur een offerte/goedkeuring
-U bepaald uw aflostermijn.
-Met of zonder aanbetaling.-Zonder jaarcijfers.
-U bepaald hoeveel u aflost en hoelang.
- Auto is van u, ook na het aflossen.
- Geen kleine letters, of onaangename verrassingen.
Communicatie is bij ons een pré, we houden nauw contact tijdens het proces zodat u goed op de hoogte blijft.
Wilt u meer informatie, neem gerust contact met ons op en vraag naar de voorwaarden.
Geheel vrijblijvend.
Onze afleverpakketten zijn in de prijs inbegrepen, geen bijkomende kosten!
VOOR MEER FOTO’S WWW.VANHOGENDORPAUTOS.NL
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































































































