
Citroën C4 Picasso - 1.2 PureTech Business | AIRCO | CRUISE | ACHTERUITRIJCAMERA | PDC | APK | NAP
Algemeen
| Prijs | € 7.499 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 111.204 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 09 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KG-466-G |
| Datum deel 1 | 09-09-2016 |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1255 kg |
| Trekgewicht max | 1470 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 196 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.905 kg
Afmetingen (LxBxH): 443 x 183 x 163 cm
Wielbasis: 278 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 116 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen adaptief
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rondomzicht camera
Overig
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- APK
- Audio-navigatie full map
- autotelefoon voorbereiding
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- Buitensp.inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- derde remlicht
- knie airbag(s)
- koplampen in hoogte verstelbaar
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- spraakbediening
Wij adviseren u om eerst contact met ons op te nemen alvorens u onze showroom bezoekt. Zo zorgen wij dat er voldoende tijd is om u te woord te staan en kunnen we teleurstellingen voorkomen.
Tel : 0252745086
Tel Mobiel : 0031610315518
Openingstijden:
Maandag tot en met vrijdag geopend van 09:00- tot 17:30.
Zaterdag 09:00-17:00
Buiten deze tijden telefonisch bereikbaar op 00316 10 31 55 18
INRUIL EN FINANCIERING MOGELIJK!
Hoeveel kost een Citroën C4 Picasso verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























