
Citroën C4 Picasso - 1.6 VTi Collection
Algemeen
| Prijs | € 3.500 |
| Bouwjaar | Juni 2012 |
| Kilometerstand | 212.448 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 05 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 84-XDT-4 |
| Datum deel 1 | 04-06-2012 |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,10 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1390 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 745 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Mooi nette auto APK 06- 2027
Citroen C4 Picasso 1.6 VTi Collection
- Kenteken: 84-XDT-4
- Merk: Citroen
- Model: C4 Picasso
- APK tot: 05-06-2027
- Tellerstand: 212448 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: rood
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 5F01
- Vermogen: 88 kW / 120pk
- Ledig gewicht: 1390 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.9 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 447 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Connect pakket
- Bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
Pakket: Pack Style
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Parkeersensor achter
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Aux aansluiting
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeer sensoren achter
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluethooth
- Bluetooth
- Centraal deurvergrendeling met afstandbediening
- Clima controle
- Cruiscontrolle
- EDB
- Elc buiten spiegels
- Elc ramen
- Elc ramen achter
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra usb,sd,aux aansluiting
- Geluid boxen achter
- Getintglas achter
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Rdio in stuur bedienbaar
- STUURBEKRACHTIGIN
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Te koop aangeboden
Citroen C4 Picasso
mooi nette auto van buiten en van binnen
rijdt en schakelt goed .
Voor meer info :tel : 050 8511011 / mob 0615379837 / www.amotoautobedrijf.nl
Uw huidige auto ruilen we graag in!
A. Moto Autobedrijf
reparatie - onderhoud - banden - occasions - apk klaarmaken
Rouaanstraat 14
9723CD Groningen
06-15379837
info@amotoautobedrijf.nl
www.amotoautobedrijf.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Citroën C4 Picasso verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























