
Dacia Duster - 1.2 TCe 4x2 10th Anniversary Airco, Navigatie, Centrale vergr
Algemeen
| Prijs | € 6.499 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 125.186 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 02 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GL-116-T |
| Datum deel 1 | 02-07-2015 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1177 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Bij interesse graag even bellen
Dacia Duster 1.2 TCe 4x2 10th Anniversary Airco, Navigatie, Centrale vergr.
- Kenteken: GL-116-T
- Merk: Dacia
- Model: Duster
- APK tot: 02-07-2027
- Tellerstand: 125186 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2015
- Transmissie: Handgeschakeld 6
- Kleur: grijs Metallic
- Kleurnaam: Grijs
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Interieurnaam: stof
- Motorinhoud: 1199 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: H5F B4
- Vermogen: 92 kW / 125pk
- Ledig gewicht: 1177 kg
- Max. trekgewicht: 1400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.3 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 432 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig:
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Pack Navigatie
- Bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Sportvelgen
Infotainment
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 6 Versnellingen
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- 2 sleutels aanwezig
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Boekjes aanwezig
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- NAP aanwezig
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Nette, stoere en perfect rijdende Dacia Duster. Recent voorzien van een nieuwe APK geldig tot en met 07-2027. Distributieketting vervangen bij 115000km. Tegen kleine meerprijs Autotrust garantie mogelijk, ook financiering behoort tot de mogelijkheden. Vraag hiervoor naar de voorwaarden. Origineel Nederlands geleverd dus NAP aanwezig.
Wij zijn te bereiken op de volgende telefoonnummers: 06-42171851 of 06-44343030
Niet onze gehele voorraad staat altijd op Marktplaats. Neem dus ook even een kijkje op onze website.
Omdat wij regelmatig onderweg zijn om het juiste voertuig voor u te vinden vragen wij u vriendelijk, voordat u onze kant op komt even te bellen. Dit om teleurstellingen te voorkomen.
Wij zijn van Maandag tot en met Zaterdag geopend na telefonische afspraak. Tussen 12.00u en 13.00u dagelijks gesloten.
Reserveren zonder aanbetaling is bij ons helaas niet mogelijk.
Wij accepteren geen biljetten van €200,- en 500,- .
Disclaimer: Hoewel onze website en advertenties met de grootste zorg zijn samengesteld, geven wij geen garanties aangaande de juistheid van de aanwezige informatie. Wilt u zeker weten dat de gegeven informatie juist is, dan vragen wij u om contact met ons op te nemen of een bezoek te brengen aan ons bedrijf.
Autobedrijf van eck is gevestigd op:
Autobedrijf van Eck V.O.F.
Molenkempke 1 C
4043KC Opheusden
06-42171851
tveck@hotmail.com
www.autobedrijfvaneck.nl
Hoeveel kost een Dacia Duster verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























![Ford Kuga - 2.5 PHEV Titanium [ LED Navi Apple/Android Camera Winterpakket ]](https://cdn.autowereld.nl/I761854152/240x180/ford-kuga-2-5-phev-titanium-led-navi-apple-android-camera-winterpakket.jpg)

