
Ford Mustang Mach-E - Extended RWD 98 kWh {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 40.800 |
| Prijs excl. BTW | € 33.719 excl. BTW |
| Bouwjaar | Maart 2024 |
| Kilometerstand | 29.370 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 maart 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJP-81-T |
| Datum deel 1 | 29-03-2024 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,60 sec |
| Motorvermogen | 216 kW (294 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2060 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2020 - aug. 2021
Modelcode: 5315
Referentienummer: 3339617
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 216 kW (294 PK)
Vermogen elektromotor(en): 216 kW (294 PK)
Vermogen brandstofmotor: 210 kW (286 PK)
Koppel: 415 Nm
Aandrijving
Actieradius (WLTP): 610 km
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.605 kg
Afmetingen (LxBxH): 474 x 188 x 163 cm
Wielbasis: 30 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Geschikt voor snelladen: ja
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 289 - € 317 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 2160 kg
Aantal elektrische motoren: 2
Accutype: Lithium-ion-polymeer-accu
Verwachtte leveringsdatum: 22-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 18-05-2026
Stoelbekleding: Leder
Coating: Wax Oil
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Lichtmetalen velgen 18"
- Premium metaalkleur
- Side-skirts
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm groot
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Kunstlederen bekleding
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurwiel verwarmd
Uitrusting
- Achteruitrij assistent
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels met verlichting
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Extra getint glas
- Geluidsisolerend glas
- Grootlichtassistent
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorruit
- Voorstoelen verwarmd
- Warmtewerende voorruit
- Zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een Ford Mustang Mach-E verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































