
Dacia Duster - 1.3 TCe 150 automaat, climate, camera ect
Algemeen
| Prijs | € 21.950 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 53.413 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 18-04-2023 |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1221 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 655 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/60 R17
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 174 km/u
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): BOVAG garantie, onderhoudsbeurt en 40 punten check.: - Onderhoudsbeurt - Nieuwe apk - 12 maanden Bovag garantie - Minimaal 1/4 tank brandstof - Professionele poetsbeurt - Accu check - Banden minimaal 4 mm V - Vloeistoffen op peil
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG Afleverbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaal-/micakleur
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
Overig
- achteruitrij camera
- Android Auto
- Apple Carplay
- Automatisch inklapbare spiegels
- groot multimediasysteem
- Keyless entery
- Multifunctioneel stuurwiel
- Nationale Auto Pas
- Pack Easy (Keyless entry, Keyless start)
- Parkeersensoren (PDC)
- start/stop knop
Autobedrijf van Vugt, de JEEP specialist.
Wij hebben altijd meerdere Jeeps Compass, Renegade en Avenger op voorraad in verschillende kleuren, bouwjaren, uitvoeringen en gereden kilometers.
Onze Jeeps zijn altijd in het bezit van de Nationale Auto Pas.
Bekijk onze website voor de actuele voorraad. www.autobedrijfvanvugt.nl
Het is mogelijk om voor deze auto een financiering af te sluiten. Hier kunnen we u tijdens uw bezoek meer over vertellen.
Ondanks dat onze advertenties met zorg worden samengesteld, kan aan de inhoud geen rechten worden ontleend. Controleer daarom de opties die voor u van belang zijn vóór de aankoop, wij helpen u daarbij met alle plezier.
Hoeveel kost een Dacia Duster verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































