
€ 30.964
| Prijs | € 31.750 |
| Prijs excl. BTW | € 26.240 excl. BTW |
| Bouwjaar | Oktober 2021 |
| Kilometerstand | 98.603 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KGP-76-H |
| Datum deel 1 | 22-10-2021 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 168 kW (228 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Parellak) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit parelmoer |
| Gewicht | 1885 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2021 |
| Meer modelinformatie |




















































