Let op! Geld lenen kost geld
Dacia Jogger - 1.0 TCe 110 Comfort 7-persoons | Carplay| DAB+ | Cruise Control | Airco - AutoWereld.nl
 
€ 16.400
Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden. 89.167 km

Algemeen

Prijs € 16.400
Prijs excl. BTW € 13.925 excl. BTW
Bouwjaar 2022
Kilometerstand 89.167 km Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden.
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 6
APK Ja, tot 29 juni 2026
BTW auto Ja, incl. BTW
Kenteken P-700-VT
Datum deel 1 29-06-2022
Motorvermogen 81 kW (110 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 7
Aantal cilinders 3-cilinder
Cilinderinhoud 999 cc
Energielabel B
Carrosserie MPV
Kleur Zwart
Oorspronkelijke kleur Noir Nacré (676)
Gewicht 1180 kg
Trekgewicht max 1200 kg
Trekgewicht onger. 640 kg

Aanbieder

Bochane Utrecht Occasions
Franciscusdreef 10

3565AB Utrecht

030-2611122

www.autobedrijfvanmourik.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Alarm
  • Centrale deurvergrendeling
  • ESP
  • Getint glas
  • Mistlampen
  • Parkeersensor
  • Startonderbreker
Comfort
  • Airconditioning
  • Boordcomputer
  • Cruise Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • Regensensor
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
  • Dakrails
Exterieur
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
Overige
  • Elek. verstelbare spiegels

Garanties

Extra informatie

Algemene informatie
Modeljaar: 2022

Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 180 km/u

Maten en gewichten
GVW: 1.862 kg
Afmetingen (LxB): 455 x 178 cm
Wielbasis: 290 cm

Interieur
Bekleding: Stof

Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
CO₂-uitstoot (WLTP): 129 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP

Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1

Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 166 - € 182 per kwartaal

Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):

- Geldige APK

- Tenaamstelling van het voertuig

- Technisch inspectie

- Vloeistoffen controle en bijvullen

- Wettelijke garantie (non-conformiteit)

- Auto schoon geleverd (wasstraat/stofzuiger)

Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen
- Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):

- APK minimaal 1 jaar geldig

- Tenaamstelling voertuig

- 6 maanden / 7.500 km vrij van onderhoud

- 12 maanden Bovag garantie

- Auto professioneel gereinigd (binnen/buiten)

- Bovag 40-puntencheck

- Vloeistoffen/banden controle/aanvullen

- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden

- € 25,- brandstof of volle accu

- Kosten tenaamstelling

Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt

Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

= Aanvullende opties en accessoires =

- 1e Eigenaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- LED koplampen
- metaalkleur
- Navigatie via Apple Carplay / Android Auto
- Origineel Nederlands geleverde auto
- parkeersensor achter
- stuurwiel multifunctioneel
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- passagiersairbag
- Rookvrij
- start/stop systeem
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- Technische inspectie
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar

= Bijzonderheden =

Het is een nette en comfortabele auto, deze Dacia Jogger, hij heeft 89167 kilometer gelopen. De aandrijving van deze Dacia wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Ook LED koplampen, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.

Een smartphone met internetverbinding legt eenvoudig overal contact met de auto. U kunt functies activeren en de conditie van de auto monitoren. Onderweg kunt u veilig genieten van het audiosysteem met DAB-radio en het audio-navigatiesysteem. Want in deze Dacia bedient u ze vanaf het stuurwiel. Deze Dacia Jogger is voorzien van sensoren aan de achterzijde om een achteropkomend verkeer waarschuwing te geven als de afstand tussen u en een achterligger te klein is. De parkeersensoren waarschuwen wanneer u te krap inparkeert of dat ene paaltje niet hebt gezien. Het drukke verkeer eist onderweg al uw aandacht op. Daarom is het goed dat deze Dacia is voorzien van diverse systemen die u assisteren tijdens de rit. Een automatisch inschakelbare verlichting neemt het waar als het donker wordt of gaat schemeren, en schakelt dan automatisch de verlichting in. Op dezelfde manier "ziet" de regensensor de eerste spatjes regen en schakelt dan de ruitenwissers in, en als het harder gaat regenen zet hij de ruitenwissers ook in een snellere stand. Ook cruise control, airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur zijn aan boord.

Geavanceerde technische systemen houden tijdens elke rit het verkeer in de gaten en reageren op potentieel gevaarlijke situaties. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat uw remweg korter wordt. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.

Even bellen voor een afspraak en deze Dacia staat voor u klaar!
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel  ons dan voor een afspraak op 030-2611122.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Een onderhoud en garantiepakket met 12 maanden Bovag garantie bieden wij aan voor een meerprijs van 795 euro. 

De bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten voorbehouden. Wijzigingen zijn te allen tijde mogelijk zonder voorafgaande kennisgeving.
Kopers kunnen geen aanspraak maken op ontbrekende opties of specificaties die de koop zouden kunnen beïnvloeden.
  
Autobedrijf Jan van Mourik in Utrecht, Geldermalsen en Culemborg behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service.  
Graag tot ziens bij Jan van Mourik & Zn in Utrecht!

Hoeveel kost een Dacia Jogger verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Bochane Utrecht Occasions

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken