
Dacia Sandero Stepway - 1.6
Algemeen
| Prijs | € 2.450 |
| Bouwjaar | Augustus 2010 |
| Kilometerstand | 221.370 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 44-NBB-7 |
| Datum deel 1 | 03-08-2010 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,50 sec |
| Motorvermogen | 64 kW (87 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1070 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 585 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | september 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 13,5 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.561 kg
Afmetingen (LxBxH): 402 x 199 x 153 cm
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 180 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik in de stad: 10,2 l/100km (1 op 9,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overige
- Electric-pakket (Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling, Elektrische ramen voor)
- Exclusive-pakket (Radio-CD/MP3 speler)
= Bijzonderheden =
Super nette en mooie auto!
Prijs is zo meenemen met nieuwe APK.
Wilt u liever buiten een nieuwe APK ook een onderhoudsbeurt en 1 maand garantie dan komt er 295,- euro bij.
Komt u gerust langs om de auto te bezichtigen of voor een proefrit.
Garage De Westhoek,
Patrijsstraat 2
4793 HV Fijnaart
0168-462630 of 06-17448348
Openingstijden zijn van maandag tm vrijdag van 8.00 tot 17.30 uur en zaterdag van 8.00 tot 12.00 uur. Buiten openingstijden in overleg.
Buiten onze openingstijden zijn wij te bereiken op het nummer 06-17448348.
Alle moeite is genomen om de informatie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer de zaken die de keuze voor aankoop kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Dacia Sandero Stepway verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































