
Fiat Fiorino - 1.3 Marge/Euro6/Navi/Airco/Org. NL

Algemeen
Prijs | € 6.500 |
Prijs incl. BTW | € 6.500 |
Bouwjaar | November 2018 |
Kilometerstand | 112.172 km ![]() |
Brandstof | Diesel |
Transmissie | Handgeschakeld |
Aantal versnellingen | 5 |
APK | Ja, tot 11 december 2025 |
BTW auto | Nee, marge |
Kenteken | V-589-TH |
Datum deel 1 | 19-11-2018 |
Topsnelheid | 162 km/u |
Acceleratie | - |
Motorvermogen | 60 kW (82 pk) |
Aantal deuren | 4-deurs |
Aantal zitplaatsen | 2 |
Aantal cilinders | 4-cilinder |
Cilinderinhoud | 1248 cc |
Energielabel | - |
Carrosserie | Bestel |
Kleur | Wit |
Oorspronkelijke kleur | Wit |
Gewicht | 1185 kg |
Trekgewicht max | - |
Trekgewicht onger. | 400 kg |
Verbruik | - |
Introductiejaar | januari 2019 |
Meer modelinformatie |


Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2019 - aug. 2021
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Topsnelheid: 162 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.820 kg
Afmetingen (LxBxH): 396 x 172 x 172 cm
Wielbasis: 251 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 138 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 109 per kwartaal
Overige informatie
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Audio-navigatie full map
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
- Hill hold functie
Overige
- 4 Seizoenen banden
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
= Bijzonderheden =
In een zeer nette staat verkerende origineel Nederlands geleverde Fiat Fiorino. Deze zeer zuinige bestelwagen heeft op 6-6-2025 zijn onderhoud genoten en is gunstig voor de particulier omdat het een marge voertuig is wat inhoud dat er geen BTW meer betaald hoeft te worden.
Als u van autorijden houdt, kunt u niet om Italiaanse auto's heen. Zoals deze Fiat Fiorino, bijvoorbeeld. De aandrijving komt voor rekening van een dieselmotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Passagiers nemen achterin veilig plaats via de schuifdeur met ruime opening.
Audiosysteem en navigatiesysteem zijn gecombineerd. Zo wordt zelfs gesproken route-informatie een luisterervaring! En dankzij bluetooth klinkt uw favoriete playlist geweldig. De aanwezige parkeersensoren zijn de ultieme hulp om te laten weten hoeveel ruimte er nog is om te manoeuvreren. Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. De Fiat is standaard voorzien van: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
Zoals u mag verwachten van deze Fiat Fiorino is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen.
Probeer deze auto uit en maak een proefrit. We zetten 'm graag voor u klaar!
Autobedrijf Wouter Lokker is gespecialiseerd in de in en verkoop van gebruikte auto's. Tevens kunt u bij ons terecht voor onderhoud, reparatie, aircoservice, schade en banden. Mocht u bij mij een auto gevonden hebben dan kunt u 7 dagen per week contact met mij opnemen voor een afspraak om de auto te bezichtigen. Om de auto's scherp te kunnen prijzen hanteer ik internet meeneemprijzen op basis van geen inruil, mocht u een auto in willen ruilen dan kan dit natuurlijk wel op basis van een handels inruil prijs. Wij kunnen uw gebruikte auto 24 uur per dag vrijwaren en ook de bij ons gekochte nieuwe auto 24 uur per dag tenaamstellen. Om misverstanden te voorkomen bel altijd eerst even op van te voren op telefoon nummer 0492-347348.
Hopelijk tot snel met vriendelijke groet, Wouter Lokkerhttps://wheelerdelta.autodata.nl/#/internetkoppelingen/portals
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is autobedrijf Wouter Lokker te Helmond niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Hoeveel kost een Fiat Fiorino verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.