
Fiat Tipo - 1.4 16v Lounge Bj 2016 Zeer nette auto
Algemeen
| Prijs | € 5.999 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 135.940 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 14 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TV-844-L |
| Datum deel 1 | 14-12-2016 (import) |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,50 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1368 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1170 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | april 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,1 s
Topsnelheid: 185 km/u
GVW: 1.695 kg
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 132 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- Aanhanger-assistent
= Bijzonderheden =
Fiat Tipo 1.4 16v Lounge
Bouwjaar 2016
Iets blanke lak er af zie foto
Mooie ruime auto
Zeer nette auto
Hoeveel kost een Fiat Tipo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































![Ford Fiesta - 1.0 EcoBoost Connected [ Navi Airco Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761763256/240x180/ford-fiesta-1-0-ecoboost-connected-navi-airco-cruise.jpg)








