
Ford Focus Wagon - 1.6 TI-VCT First Edition
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 190.604 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 20 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 74-RLT-6 |
| Datum deel 1 | 20-06-2011 |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1212 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 655 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R17
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 198 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.825 kg
Afmetingen (LxBxH): 456 x 182 x 151 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
= Bijzonderheden =
1e Eigenaar Auto
Rijdt Prima
Nette auto
Welkom bij AutoBalk !
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten.
u vindt ons:
De Burde 3
Bakhuizen
8574TG
Whatsapp: 06 -29086655
Whatsapp: 06- 21990722
info@auto-balk.nl
De Burde 11a
8574TG Bakhuizen
Tel: 06-29086655
Tel: 06-21990722
E-mail: info@auto-balk.nl
Eventuele Finaciering kan bij ons via www.auto-balk.nl Aangevraagd worden.
Met Vriendelijke groeten Autobalk.
Hoeveel kost een Ford Focus Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































![Polestar 2 - 2 Long Range Single Motor 231pk [ WARMTEPOMP+PLUS PACK+BLIS+MEMORY+ACC+360CAM ]](https://cdn.autowereld.nl/I762208588/240x180/polestar-2-170kw-long-range-single-motor-231pk-warmtepomp-acc-climaat-navigatie-carplay-pdc-led.jpg)













