
Ford Focus Wagon - 1.8 Ghia Flexi Fuel
Algemeen
| Prijs | € 1.350 |
| Bouwjaar | April 2009 |
| Kilometerstand | 286.823 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 10 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 08-HXZ-4 |
| Datum deel 1 | 16-04-2009 |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1240 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | april 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 198 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.895 kg
Afmetingen (LxBxH): 447 x 199 x 150 cm
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 167 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,5 l/100km (1 op 10,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
auto is uitgevoerd met vol leer
auto rijd en schakelt goed
hier en daar gebruikers spoortje
prijs 1350 euro, telefoon 0652037697
Hoeveel kost een Ford Focus Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























![Polestar 2 - 2 Long Range Single Motor 231pk [ WARMTEPOMP+PLUS PACK+BLIS+MEMORY+ACC+360CAM ]](https://cdn.autowereld.nl/I762208588/240x180/polestar-2-170kw-long-range-single-motor-231pk-warmtepomp-acc-climaat-navigatie-carplay-pdc-led.jpg)











