
Ford Focus Wagon - 1.8 Limited Flexi Fuel 125PK Keyless•Navi
Algemeen
| Prijs | € 1.995 |
| Bouwjaar | Maart 2010 |
| Kilometerstand | 292.812 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 94-KZV-5 |
| Datum deel 1 | 15-03-2010 |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1240 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | augustus 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2008 - 2011
Modelcode: C307
Technische informatie
Koppel: 165 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 54 liter
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 198 km/u
GVW: 1.895 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 167 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9,6 l/100km (1 op 10,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: APK
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- mistlampen voor
- verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
Interieur & Comfort
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overige
- Geldige APK
= Bijzonderheden =
Te koop aangeboden wordt een keurig nette, origineel Nederlandse, Ford dealer onderhouden en van 1e eigenaar afkomstige Ford Focus Wagon 1.8 van bouwjaar 2010.
De auto is altijd zeer goed onderhouden en daardoor rijdt hij ook nog zeer goed. Het interieur is erg netjes en schoon. Het exterieur heeft wel wat gebruikerssporen.
Alle boekjes en 2 sleutels aanwezig.
Hoewel alle advertenties met zorg zijn samengesteld, kunnen er geen rechten worden ontleend aan eventuele onjuistheden in de advertentie. Controleer altijd zelf voor de aankoop of de auto de eigenschappen bezit die voor u doorslaggevend kunnen zijn bij de aankoop.
Om teleurstellingen te voorkomen werkt AMV Wenting uitsluitend op afspraak.
Hoeveel kost een Ford Focus Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































