
Ford Transit Connect - 1.5 TDCI L2 Trend climate control cruise euro 6
Algemeen
| Prijs | € 4.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 5.990 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 210.989 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-217-DK |
| Datum deel 1 | 30-01-2017 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zilver |
| Oorspronkelijke kleur | Zilver |
| Gewicht | 1468 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Connect occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 2.160 kg
Wielbasis: 306 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 139 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrische ramen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
Overig
- achterdeuren
- betimmering
- Betonplex in laadruimte
- Bluetooth telefonie
- compleet tussenschot
- houten vloer
- Parkeersensoren achter
- schuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
= Bijzonderheden =
Over deze Ford Transit Connect
De bedrijfswagen is onder andere voorzien van: Airco (climate control), cruise controle, elektrische ramen en spiegels, parkeersensoren achter, multifunctioneel stuur, bluetooth telefonie, mistlampen en trekhaak.
Bedrijfsinformatie
Alle door ons aangeboden bedrijfswagens hebben een volledig aantoonbare kilometerstand en historie. Gerrits Bedrijfswagens is gespecialiseerd in bestelauto's en bestelbussen en heeft altijd zo'n 65 bedrijfswagens op voorraad.
Wilt u meer informatie, heeft u nog vragen over deze auto of wilt u vrijblijvend een proefrit komen maken, neem dan gerust contact met ons op onder nummer 06-22384013 (Lilian Gerrits).
Bedrijfswagen inrichtingen
Ook kunt u bij ons terecht voor uw bedrijfswageninrichting.
Wij hebben diverse maten en soorten op voorraad van de topmerken Sortimo, Bott, Aluca.
Voor meer informatie over de bedrijfswageninrichtingen en de mogelijkheden hiervan kunt u contact met ons opnemen nemen onder nummer 06-31580697 (Tino Gerrits).
Gerrits Bedrijfswagens
Maxend 50B
5388TX Nistelrode
Tel nr. / WhatsApp: 06-22384013
E-mail: info@gerritsbedrijfswagens.nl
Website: www.gerritsbedrijfswagens.nl
Hoeveel kost een Ford Transit Connect verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































































