
Ford Focus - 1.0 125PK ST Line B&O Keyless Camera HeadUP Adaptive Cruise
Algemeen
| Prijs | € 14.495 |
| Bouwjaar | Oktober 2018 |
| Kilometerstand | 67.451 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 31 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-332-NT |
| Datum deel 1 | 30-10-2018 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,00 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1222 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | mei 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Ford Focus 1.0 125PK ST Line B&O Keyless Camera HeadUP Adaptive Cruise
Deze Bomvolle Ford Focus 1.0 Ecoboost 125PK ST-Line uit 2018 verkeert in goede staat en is compleet Ford Dealer Onderhouden.
De Focus is voorzien van vele luxe opties waaronder:
ST-Line Exterieur en Interieur
Bang & Olufsen Audio
Keyless Entry en Start
Adaptive Cruise Control
LED Koplampen
Door EDGE Protectors (Mechanisch systeem wat de deurrand beschermd bij in en uitstappen)
Head Up Display
Afneembare Trekhaak
Elektrisch inklapbare spiegels
18 Inch ST Velgen
Zwarte Hemelbekleding
Apple CarPlay & Android Auto
Lane Assist
Dodehoekdetectie
En nog veel meer.
Rondom staat de ST op zeer goede Vredestein Allseason banden.
Bij M. van Heumen Auto's vindt u een leuk en gevarieerd aanbod van gebruikte auto's.
Om u optimaal van dienst te kunnen zijn, zijn we enkel op afspraak geopend. Dit is dan ook 's avonds en in het weekend mogelijk.
Inruil is altijd bespreekbaar.
Wij kunnen ook helpen bij de aanvraag van een zakelijke of prive financiering via een van onze partners.
- Kenteken: J-332-NT
- Merk: Ford
- Model: Focus
- APK tot: 31-10-2026
- Tellerstand: 67451 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2018
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 999 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: B7DA
- Vermogen: 92 kW / 125pk
- Ledig gewicht: 1222 kg
- Max. trekgewicht: 1100 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Bijzondere opties & accessoires
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detectie
- Keyless entry
- Trekhaak met afneembare kogel
Pakket: Comfort Pack
- Airco automatisch
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Keyless entry
- Regensensor
Pakket: Design Pack 2
- Extra getint glas achter
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
Pakket: Technology Pack
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Pakket: Parking Pack
- Achteruitrijcamera
- Dodehoek detectie
- Kruisend verkeer detectie
- Parkeer assistent
Pakket: LED lichtpakket
- Full-LED koplampen
- LED achterlichten
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radio CD speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Zwarte Hemelbekleding
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Full-LED koplampen
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- LED mistlampen
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
Bij M. van Heumen Auto's vindt u een leuk en gevarieerd aanbod van gebruikte auto's.
Om u optimaal van dienst te kunnen zijn, zijn we enkel op afspraak geopend. Dit is dan ook 's avonds en in het weekend mogelijk.
Inruil is altijd bespreekbaar.
Wij kunnen ook helpen bij de aanvraag van een zakelijke of prive financiering via een van onze partners.
M. van Heumen Auto's
van Heemstraweg-Oost 21
5301 KE Zaltbommel
+31638381493
info@mvanheumenautos.nl
mvanheumenautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































































