
Ford Focus - 1.0 EcoBoost|Airco|Nap|Cruise|BT scherm
Algemeen
| Prijs | € 4.999 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 125.899 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 4-SHJ-06 |
| Datum deel 1 | 30-09-2013 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1176 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | februari 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.900 kg
Afmetingen (LxBxH): 436 x 182 x 148 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Lichtgrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
Overig
- Afneembare trekhaak
- Seat Pack (Lendesteunen (verstelbaar), Passagiersstoel in hoogte verstelbaar)
Wilt u deze auto financieren kijk hiervoor op onze website, ook kunt u via ons direct een verzekering afsluiten.
Wij rekenen geen afleveringskosten of servicekosten. Ook kunnen wij overschrijven op locatie. De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK van minimaal 3 maanden. De auto wordt op uw naam overgeschreven, heeft een pre inspectie en vloeistof controle en een poetsbeurt gehad. Onderhoud en aanvullende garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Disclaimer: De occasion advertenties op deze website zijn met grootste zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voorkomen dat een advertentie niet volledig is of een fout bevat. Derhalve zijn alle advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en spelfouten. Controleer altijd of de voor u belangrijke gegevens en opties aanwezig zijn op het voertuig.
Let op!
7 dagen per week bereikbaar!
Wij werken alleen op afspraak, neem gerust contact met ons op en we regelen dat u een proefritje kunt komen maken.
Telnr. Hugo: 0627417946
Telnr. Michael: 0627417928
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































