
Ford Focus - 1.0 EcoBoost Titanium Business ✅ Keyless entry ✅ CarPlay/ Android Auto ✅ Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 11.750 |
| Bouwjaar | Januari 2020 |
| Kilometerstand | 114.500 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 03 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-196-ZT |
| Datum deel 1 | 30-01-2020 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,00 sec |
| Motorvermogen | 93 kW (126 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | mei 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2018 - jun. 2020
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 52 liter
Acceleratie (0-100): 10,0 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.855 kg
Afmetingen (LxBxH): 451 x 184 x 152 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 125 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Jan Bakker Auto's Uiterwaardenstraat 15 8081HJ ELBURG, NL 0525-683726 http://www.janbakker-autos.nl info@janbakker-autos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 16"
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Connected services
- Dab
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- WiFi
Wij doen er alles aan om de advertentie zo zorgvuldig mogelijk te maken. Echter zeggen foto's meer dan woorden, mocht u vragen hebben bel ons dan of whatsapp 0629170803
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































