
Ford Kuga - 1.5 150 PkTitanium Trekhaak Parkeersensoren
Algemeen
| Prijs | € 8.495 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 168.253 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KD-038-N |
| Datum deel 1 | 29-10-2015 (import) |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Frozen white (licht wit) |
| Gewicht | 1479 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Beschikbaarheid
Voorraadstatus: Binnenkort verwacht
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2014 - dec. 2016
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.100 kg
Afmetingen (LxBxH): 455 x 186 x 171 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 143 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autodron Haarlemmerstraatweg 73E 1165MK HALFWEG, NL 0203682329 http://www.autodron.nl info@autodron.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Afdekhoes
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Armsteun achter
- Bagage-afdekhoes
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Deelbare Achterbank
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
- Toerenteller
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Hill hold functie
- Isofix
- Licht-en regensensor
- Verwarmd voorruit
Overige
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra donker getinte achterramen
- Extra getint glas achter
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 17"
- Reservewiel
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- Winter-pakket (ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar, Verwarmde voorruit, Voorstoelen verwarmd)
= Bijzonderheden =
Fraaie Ford Kuga destijds geïmporteerd door een bekende Ford Dealer voorzien van fijne opties waaronder Parkeersensoren voor en achter maar ook privacy glass en stoelverwarming en een trekhaak.
dit exemplaar mag maar liefst tot 2000kg trekken, laatste beurt was op 143.000km op 01-07-2025.
Wij leveren de auto af inclusief een Nieuwe APK zonder bijkomende kosten.
Het is een mooie auto, deze Ford Kuga uit 2015, hij heeft 168253 kilometer gelopen. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Tijdens de koude maanden is stoelverwarming een voorziening die u niet wilt missen. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. In deze Ford profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, verwarmbare voorruit, halflederen bekleding, trailer assistent, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Wat een gemak, parkeersensoren voor & achter. Alles in de gaten zonder capriolen. Intelligente spraakbediening herkent uw commando's en voert opdrachten snel en soepel uit. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Er is geen bestemming die het aanwezige full map navigatiesysteem niet kent. Dat rijdt lekker! Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige airconditioning. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van regen- en lichtsensor, cruise control, keyless start, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en isofix-aansluiting.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Autorijden wordt steeds eenvoudiger. Wat dacht u bijvoorbeeld van de hill hold control? Onbeweeglijk stilstaan op een hellend vlak gaat volledig automatisch.
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Wij rekenen geen Afleverkosten / Kosten Rijklaarmaken.
Kosten tenaamstelling van het kentekenbewijs Leges € 10,-.
Voor meer foto's zie onze website www.autodron.nl.
Voor bezoek / bezichtiging graag van tevoren telefonisch contact met ons opnemen dit om eventuele teleurstelling te voorkomen.
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























