
Ford Kuga - 1.5 EcoBoost ST Line Automaat / Trekhaak / Open dak
Algemeen
| Prijs | € 16.900 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 170.834 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 10-05-2019 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 129 kW (175 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Parellak) |
| Oorspronkelijke kleur | Platinum White (wit parelmoer) |
| Gewicht | 1639 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | mei 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Ford Kuga 1.5 EcoBoost ST Line Automaat / Trekhaak / Open dak
- Merk: Ford
- Model: Kuga
- APK tot: 10-05-2027
- Tellerstand: 170834 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Automaat
- Kleur: wit Parelmoer
- Kleurnaam: Platinum White
- Motorinhoud: 1498 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: M9ME
- Vermogen: 129 kW / 176pk
- Ledig gewicht: 1639 kg
- Max. trekgewicht: 1700 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 9 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 280 - 306 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Bijzondere opties & accessoires
- Open Dak
- Volledig gedocumenteerd
- Zwarte hemelbekleding
Pakket: Optie pakket
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Keyless entry
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Open Dak
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio CD speler
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Volledig gedocumenteerd
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Ford Kuga uitgevoerd in de prachtige Platinum White kleur, een kleur die perfect past bij het sportieve karakter van deze auto. In combinatie met de zwarte accenten en de volledige ST-Line uitvoering heeft deze Kuga een hele stoere en luxe uitstraling.
Daarnaast is de auto zeer compleet uitgevoerd en voorzien van vrijwel alle gewenste opties. Comfort, uitstraling en gebruiksgemak komen hier perfect samen. Dankzij de automaat rijdt de Kuga heerlijk soepel en comfortabel, zowel in de stad als op langere ritten.
Voorzien van onder andere:
- Volledige ST-Line uitvoering
- Automaat
- Panoramadak / open dak
- Trekhaak
- Zwarte accenten
- Apple CarPlay
- Stoelverwarming
- Luxe infotainmentsysteem
De auto is keurig bijgehouden en technisch recent nog aangepakt, waardoor hij klaarstaat voor vele comfortabele kilometers.
Een bijzonder complete Ford Kuga in een geweldige uitvoering die er niet alleen fantastisch uitziet, maar ook heerlijk rijdt.
Voor meer vragen of een bezichtiging neem gerust contact op.
Klantgericht en betrouwbaar
- Eerlijk en transparant over de staat van de auto
- Alle onderhoudshistorie inzichtelijk
- Geen verborgen gebreken — altijd duidelijk
- Direct antwoord op al je vragen
Veilig en professioneel
- Professionele inspectie van elke auto
- Proefrit altijd mogelijk
- Veilige en correcte afhandeling van papierwerk
- Betrouwbare kilometerstand (NAP / CarPass)
Duidelijk en bereikbaar
- Snel bereikbaar via WhatsApp, telefoon en mail
- Heldere uitleg zonder verkooppraatjes
- Je weet precies waar je aan toe bent
Extra zekerheden
- Inruil mogelijk
- Meerdere foto’s en video’s beschikbaar
- Eventueel keuring bij eigen garage toegestaan
- Transparante prijs, geen bijkomende verrassingen
Automakelaar Tim
Dorperhofweg 5
8161 PD Epe
+31681152226
automakelaartim@outlook.com
www.automakelaartim.nl/
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































































































