
Ford Kuga - 1.6 150pk Titanium X-Pack 169.000km Airco/ECC, Navi, Camera, Half Leder
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 169.148 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 29 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 2-XKN-75 |
| Datum deel 1 | 29-08-2014 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1597 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker grijs metallic |
| Gewicht | 1480 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | augustus 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2013 - okt. 2014
Modelcode: C520
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.100 kg
Afmetingen (LxBxH): 455 x 186 x 171 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 154 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Rekro Auto's Turbinestraat 1 3903LV VEENENDAAL, NL 0318551142 http://www.rekroautos.nl info@rekroautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak met afneembare kogel
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Bluetooth
- Bumpers en spiegels in kleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Navigatie-pakket (Achteruitrijcamera, Audio-installatie, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Elektrisch bedienbare achterklep, Keyless entry, Navigatiesysteem full map, Parkeer assistent, Parkeersensor voor en achter)
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- Technologie-pakket (Bandenspanningscontrolesysteem, bi-xenon koplampen, Cruise control adaptief met stop&go, Dimlichten automatisch, Dodehoek detector, Grootlichtassistent, koplampreiniging, LED dagrijverlichting, Rijstrooksensor, Verkeersbord detectie, Vermoeidheids herkenning, Verwarmde voorruit)
- Winter-pakket (ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar, Verwarmde voorruit, Voorstoelen verwarmd)
= Bijzonderheden =
Nette en zeer complete Ford Kuga 1.6 150pk Titanium X-Pack bj. 08-2014 met slechts 169.000km gereden incl. NAP Pas en Onderhoudshistorie met oa. Airco/ECC,Cruisecontrol,Navigatie Fullmap,Camera,Half Leder Stoffen Interieur,Stoelverwarming,Spiegels elektrisch inklapbaar,Donker getint glas,Mistlampen voor,Parkeersensoren voor en achter,Keyless Go,Keyless entry,Trekhaak,18" Lm-velgen etc. etc. 2000kg Trekgewicht
Kijk voor meerdere foto's op www.rekroautos.nl.
Inruil is mogelijk.
Voor een gunstige auto financiering of auto verzekering klikt u op onze button.
Een Dekra of Merk-dealer aankoopkeuring behoort tot de mogelijkheden.
Graag tot ziens bij Rekro Auto's aan de Turbinestraat 1 te Veenendaal.
Wij zijn regelmatig onderweg om zorg te dragen voor nieuwe aanvoer van onze voorraad occasions. Belt u even voor het maken van een afspraak, dan zorgen wij ervoor dat de auto klaarstaat voor uw proefrit.
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























