
Ford Kuga - 1.6 Trend Airco, privacy glas, trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 8.450 |
| Bouwjaar | Oktober 2013 |
| Kilometerstand | 138.240 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 20 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-655-TT |
| Datum deel 1 | 30-10-2013 (import) |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1480 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/50 R18
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.100 kg
Afmetingen (LxBxH): 452 x 184 x 170 cm
Wielbasis: 269 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 154 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Hill hold-functie
Overig
- 2 sleutels
- 2x sleutel op afstandsbediening
- Keyless entry
- Metallic lak
- Privacy glas achter
= Bijzonderheden =
Ford huldigt het principe 'Go Further'. En dat betrekken ze ook op hun auto's zelf. Zuinig in brandstof, innovatieve toepassingen - Ford heeft veel te bieden. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Er is cruise control aan boord, voor veilige en zuinige kilometers. Met keyless entry stapt u in zonder dat u de sleutel uit uw jas of tas hoeft te halen. In de zomer zit u ontspannen achter het stuur dankzij de ingebouwde airconditioning. Ook is de Ford uitgerust met: lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Ford Kuga samen. Een brug? Een schuine oprit? De hill hold control kan elke helling moeiteloos aan.
Bent u nieuwsgierig naar deze Ford Kuga? Laat het ons dan snel weten.
Geldrops Occasion Centrum, het adres voor betaalbare occasions.
Openingstijden; Maandag tm Vrijdag van 09.00 tot 17.00 Zaterdag van 09.00 tot 14.00
Buiten de openingstijden telefonisch bereikbaar!!
Kijk voor al onze occasions op GOCGELDROP.NL
Kijk voor meer informatie op onze website of bel 040-2801752. Of mail ons op INFO@GOCGELDROP.NL
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































