
Ford Kuga - 1.6 Titanium 1 eig 58 dkm 2000 kg trekgewicht
Algemeen
| Prijs | € 11.950 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 58.395 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 04 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-KVK-30 |
| Datum deel 1 | 24-07-2013 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1597 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1480 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2013 - okt. 2014
Modelcode: C520
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.100 kg
Afmetingen (LxBxH): 452 x 184 x 171 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 154 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 12 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Wondergem Bedrijfsweg 16 4387PD VLISSINGEN, NL 0118465958 http://www.autowondergem.nl info@autowondergem.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak afneembaar
Infotainment
- Audio installatie premium
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- First Edition-pakket (Audio installatie premium, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Elektrisch bedienbare achterklep, Keyless entry, Parkeer assistent, Parkeersensor voor en achter)
- stuur leder
= Bijzonderheden =
deze auto is ideaal voor paarden trailer boot of caravan.
Let op !!! GEEN bijkomende Fratsen.
Al onze prijzen zijn incl.
Dus GEEN extra(klaar maak kosten)
Vanaf 4500,-- euro 6 maanden Bovag Garantie.
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























