
€ 9.600
| Prijs | € 10.950 |
| Bouwjaar | April 2014 |
| Kilometerstand | 78.431 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 26 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 2-TRZ-87 |
| Datum deel 1 | 30-04-2014 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1600 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1480 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | augustus 2013 |
| Meer modelinformatie |
Deze origineel Nederlands geleverde Ford Kuga 1.6 Titanium is een nette en goed onderhouden auto van de 3e eigenaar met 78.000 echte kilometers! De auto is voorzien van alle Sleutels, Boekjes en de Nationale Autopas (RDW Tellerkaart)! Wij adverteren met eerlijke en duidelijke prijzen! Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid kunnen aan deze advertentie geen rechten ontleend worden. Mooie uitvoering, mooie auto en Vossenbrink onderhouden. Set winterbanden aanwezig (2de hands)