
Ford Kuga - 2.5 FHEV Titanium X Sport (ACHTERUITRIJCAMERA, APPLE CARPLAY, CRUISE CONTROL, NAVIGATIE, L
Algemeen
| Prijs | € 17.440 |
| Prijs excl. BTW | € 14.489 excl. BTW |
| Bouwjaar | Augustus 2022 |
| Kilometerstand | 123.699 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KFF-53-Z |
| Datum deel 1 | 17-08-2022 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 112 kW (152 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1601 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 71 |
| Introductiejaar | december 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/60 R18
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.215 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 218 x 168 cm
Wielbasis: 271 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,4 l/100km (1 op 71,4)
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 579 - € 605 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- Achterspoiler
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Geluidwerend glas
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Metallic lak
- Premium kleur
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Bots waarschuwing systeem
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Kruisend verkeer detectie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Achteruitrijcamera
- Afneembare trekhaak (optioneel)
- Android Auto
- Apple Carplay
- Climate
- Comfort-stoelen
- Digitaal display
- Digital display
- Driver Assistance Pack (Kruisend verkeer detectie, Rijstrooksensor, Verkeersbord detectie, Vermoeidheids herkenning)
- Keyless
- Lane assist
- LED verlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
- Sportstuur
- Start/stop systeem
- Stoelverwarming (optioneel)
- trekhaak (optioneel)
= Bijzonderheden =
Go Further, een kreet die bij u past? Dan is deze Ford zeker een nadere blik waard! Een viercilinder motor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. Scherpe bochten, pittige acceleraties? In de sportstoelen blijft u altijd in positie. De elektrische achterklep opent met een druk op de knop, zodat u gemakkelijk toegang heeft tot de bagageruimte. Ook is de auto voorzien van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Met het digitale dashboard heeft u essentiële info in beeld. Altijd, overal. Comfortabel en veilig achteruitrijden gaat gemakkelijker dan ooit met behulp van de achteruitrijcamera. Waar u zelf ook bent, u staat altijd in contact met de auto via de app op uw smartphone. Zo controleert u uiteenlopende functies, ook op afstand. Elk genre muziek komt tot z'n recht. Het high performance audiosysteem is perfect in te regelen op uw smaak! Onderweg de smartphone opladen gaat helemaal zonder snoeren, door de draadloze telefoonlader. En deze auto heeft ook dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning, DAB ontvangst en regensensor als standaard uitrusting.
Geavanceerde veiligheidssystemen kijken tijdens elke rit met u mee en schatten continu de risico's in. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. U bent mede dankzij accident avoidance system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om u alles te laten zien!
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












![Ford Kuga - 2.5 PHEV Titanium Aut. [ Navi Camera Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886882/240x180/ford-kuga-2-5-phev-titanium-aut-navi-camera-stoelverwarming.jpg)












































































