
Peugeot 3008 - 1.6 plug-in Hybrid 195pk GT | Automaat | Navigatie | Camera | Panorama/schuifdak | Luxe st
Algemeen
| Prijs | € 45.900 |
| Prijs excl. BTW | € 38.015 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juli 2025 |
| Kilometerstand | 3.752 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HZR-24-L |
| Datum deel 1 | 31-07-2025 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,80 sec |
| Motorvermogen | 143 kW (194 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1853 kg |
| Trekgewicht max | 1550 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 111 |
| Introductiejaar | september 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Beschikbaarheid
Voorraadstatus: Binnenkort verwacht
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2025 - mrt. 2026
Referentienummer: 3325651
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 7,8 s
Topsnelheid: 220 km/u
Geschikt voor snelladen: nee
Maten en gewichten
GVW: 2.420 kg
Afmetingen (LxBxH): 454 x 189 x 167 cm
Wielbasis: 27 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 0,9 l/100km (1 op 111,1)
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1953 kg
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 30-07-2025
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Afwijkende dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Metaalkleur
Infotainment
- Connected services
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm groot
- Spraakbediening
Interieur
- Sfeerverlichting
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Hemelbekleding donker
- Kunstlederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Pianolak interieur afwerking
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Uitrusting
- Achteruitrijcamera
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Matrix LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Achteruitrij assistent
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- Geluidsisolerend glas
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Voorstoelen verwarmd
- Zelfstandige rijstrookwissel
- Zij airbag(s) voor
Overige
- 7,4 kW lader
- Ergonomische voorstoel(en)
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































































