
Ford Kuga - 2.5 PHEV 243pk e-CVT ST-Line/ Nieuwe voorraad auto/ Driver Assistance pakket/ Winter pakke
Algemeen
| Prijs | € 38.400 |
| Prijs excl. BTW | € 31.862 excl. BTW |
| Bouwjaar | December 2025 |
| Kilometerstand | 10 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 december 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJD-57-J |
| Datum deel 1 | 29-12-2025 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 178 kW (242 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zilver metallic |
| Gewicht | 1759 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 36 |
| Introductiejaar | januari 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Arnhemseweg 13
7037CX Beek (Montferland)
0316-531300
www.bhendriksenbv.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2025-12
Modeljaar: 2023
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.400 kg
Afmetingen (LxBxH): 462 x 188 x 168 cm
Wielbasis: 271 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 20 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 10-12-2027
= Aanvullende opties en accessoires =
Audio, tv en 12v access
- 2 USB aansluitingen achterop middenconsole
- 12V Oplaadpunt bagageruimte
- Bang & Olufsen audiosysteem met 9 speakers en 1 subwoofer
- Draadloos laden mobiele telefoon
- Oplaadkabel publiek Mennekes 1-fase
- Oplaadkabel thuisstopcontact 8-10A 1 fase
Communicatie / navigatie
- 13.2 inch SYNC 4 multimediasyst. met navigatie, Bluetooth®, Voice Control en DAB+
- Apple Car Play en Android Auto connectiviteit
- E-call functionaliteit
- FordPass Connect - Embedded 5G Modem
Gordels en airbags
- Uitschakelbare passagiersairbag t.b.v. kinderzitje
Instrumenten
- 12.3 inch personaliseerbare Digital Cockpit
- Ambient lighting
- Driver Alert
- Elektronische parkeerrem met automatische vasthoudfunctie
- Tyre Pressure Monitoring System (bandenspanningscontrole systeem)
Koffer
- Bevestigingspunten voor bagagenet/hondenrek
Ophanging
- Efficient Drive Mode
Remmen
- Active Braking/Pre-Collision Assist
- Collision Migitation System
- Post Impact Braking systeem
- Rode remklauwen
Ruiten en glas
- Elektrisch bedienbare portierramen rondom
- Extra geluidwerend glas in voorportieren
Sloten
- FordKeyless Entry op de voorportieren (incl. motion sensors)
- FordPower startbutton
- Handmatig bedienbare kindersloten achter
- Handsfree elektrisch bedienbare achterklep
- MyKey 2e generatie programmeerbare 2e sleutel
Trekhaak
- Trekhaakvoorbereiding
Trim exterieur
- Accenten voorbumper links en rechts in Satin Silver
- Achterbumper inclusief diffuser
- Achterspoiler in carrosseriekleur
- Dakreling zwart
- Door Edge Protectors
- Dubbele uitlaat achter - Sportief Design
- Grille met chrome omlijsting
- Grote achterspoiler
- Skidplate voor in ST-Line design
- Sportieve unieke ST-Line grille
- Sportieve unieke ST-Line voor- en achterbumper
- Sportieve unieke ST-Line zijskirts
- ST-Line badge op voorspatborden
- Standaard lak
- Stootstrips onderzijde portieren in kleur carrosserie
Trim interieur
- 12-weg AGR stoelen en deels Premium feel Sensico bekl. in Ebony
- Afwerking portierramen in zwart
- Aluminium pedaalafwerking
- Instaplijsten
- Lederen stuurwiel in ST-Line design met afgeplatte onderkant
- Unieke ST vloermatten voor en achter
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid aandrijving
- 360 graden camera en Active Park Assist
- Intelligent Adaptive Cruise Control met Stop&Go en Lane Centering
- Lane Change Warning en Lane Centering Assist
- Lane Departure Warning/Lane Keeping Aid en Road Edge Detection
Velgen en banden
- 18 inch lichtmetalen velgen 5 spaaks Rock Metallic
- Bandenreparatieset
Ventilatie en verwarming
- Dual Zone Automatische Airconditioning (DEATC)
Verlichting exterieur
- Automatisch inschakelende dimlichten
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen voor dimlicht en grootlicht
- LED mistlampen voor
Zetels
- 12-weg elektrisch verstelbare voorstoelen (AGR) met geheugenfunctie op best. stoel en buitenspiegels
- Achterbank in 2 delen (60/40) neerklapbaar en verschuifbaar in lengte richting
- Middenconsole met armsteun en 2 USB aansluitpunten op achterzijde
- Sportstoelen voor
- Vanuit bagageruimte neerklapbare achterbank incl. middenarmsteun achter met bekerhouders
Zichtbaarheid
- Advanced Traffic Sign Recognition incl. Wrong Way Alert
- Blind Spot Information System incl. Cross Traffic Alert met Active Braking
- Elektrisch verstelbare, verwarmbare en inklapbare buitenspiegels
- Parkeersensoren voor en achter
- Traffic Sign Recognition met Wrong Way Alert
- Verlichte spiegels in zonnekleppen voor bestuurder en voorste passagier
= Bijzonderheden =
Nieuwe Ford Kuga ST line PHEV.
Deze Ford is direct leverbaar.
Dit betreft een rijklaarprijs zonder bijkomende kosten, inclusief de volgende service:
-Resterende fabrieksgarantie
-Aflever controle
-Set vloermatten
-Volle accu
-Minimaal een halve tank brandstof
-Het schoon afleveren van de Ford
Autobedrijf B.Hendriksen bv is al sinds 1956 een begrip in Oost-Nederland. Ons allround autobedrijf is vanaf de oprichting lid van de BOVAG. Wij zijn gespecialiseerd in verkoop, leasing en onderhoud van alle merken nieuwe
en gebruikte personenauto's en lichte bedrijfswagens.
Autobedrijf B. Hendriksen bv: ERVARING IN KWALITEIT
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































































































