![Ford Kuga - 2.5 PHEV Titanium Aut. [ Navi Camera Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886882/240x180/ford-kuga-2-5-phev-titanium-aut-navi-camera-stoelverwarming.jpg)
€ 21.245
| Prijs | € 23.900 |
| Bouwjaar | Februari 2021 |
| Kilometerstand | 77.887 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 09 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-458-BF |
| Datum deel 1 | 12-10-2021 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 112 kW (152 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1744 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 100 |
| Introductiejaar | december 2019 |
| Meer modelinformatie |
Ook mogelijk met trekhaak. De meerprijs voor een vaste trekhaak Euro 1000,- of afneembaar Euro 1300,-.
Wij nemen graag de tijd voor u bij de bezichtiging, maar ook bij de aflevering. Daarom werken wij alleen op afspraak. Wij hanteren rijklaarprijzen zonder afleveringskosten of extra afleverpakketten.
Interesse of een proefrit maken?
Neem gerust contact op met Petra Velthuis. U kunt bellen of whatsappen via 06-44162003 of mail naar verkoop@vakgaragevelthuis.nl