![Ford Kuga - 2.5 PHEV Titanium Aut. [ Navi Camera Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886882/240x180/ford-kuga-2-5-phev-titanium-aut-navi-camera-stoelverwarming.jpg)
Ford Kuga - 2.5 PHEV ST-LINE FULL OPTIONS / 19inch
Algemeen
| Prijs | € 24.900 |
| Bouwjaar | Februari 2021 |
| Kilometerstand | 77.887 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 09 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | F-458-BF |
| Datum deel 1 | 12-10-2021 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 112 kW (152 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1744 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 100 |
| Introductiejaar | december 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag. zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Airbags knie
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Park control achter
- Startonderbreking
- Boordcomputer
- Airconditioning. automat.
- Cruise Control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen achter
- El. verst. best.stoel
- Verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming voor
- Stoelverwarming achter
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Dakrails
- Trekhaak. afneembaar
- Trekhaak. vast
- WIFI
- Bluetooth
- Half lederen bekleding
- Bandenspanningscontrole
- Achteruit rij camera
- Achterspoiler in kleur carrosserie
- Armleuning midden voor
- Bekerhouders voor
- Bekerhouder achter
- El. verstelb. spiegels. verwarmd
- Lederen stuur
- Multifunctioneel stuur
- Stuurverwarming
- Velgen Alu. 18 inch
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Passag.stoel hoogte verstelbaar
- Kinderzitje voorbereiding ISOfix
Extra informatie
Let op wij hebben deze auto te koop staan onder kenteken N-458-BF (zonder trekhaak). Deze prijs Euro 24,900,- is inclusief de vaste trekhaaak, heeft u liever een afneembare trekhaak? De meerprijs hiervan is Euro 300,-.
Auto is full option.
Winter-pack: Achterbank verwarmd, Voorstoelen verwarmd, Verwarmde voorruit, Stuur verwarmd.
Driver Assistance Pack: Camera voor, Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp, Achteruitrij assistent, Autonome parkeerfunctie, Vermoeidheids herkenning, Verkeersbord detectie, Dodehoek detectie.
Technology Pack: Grootlichtassistent, Koplampen adaptief, Head-up display.
Design Pack: Dakspoiler.
Wij nemen graag de tijd voor u bij de bezichtiging, maar ook bij de aflevering. Daarom werken wij alleen op afspraak. Wij hanteren rijklaarprijzen zonder afleveringskosten of extra afleverpakketten.
Interesse of een proefrit maken?
Neem gerust contact op met Petra Velthuis. U kunt bellen of whatsappen via 06-44162003 of mail naar verkoop@vakgaragevelthuis.nl
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























