
Ford Mondeo Wagon - 1.6 EcoBoost Titanium / Navi / Trekhaak / NL-auto
Algemeen
| Prijs | € 3.650 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 208.131 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 29 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 05-PJJ-6 |
| Datum deel 1 | 31-01-2011 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 118 kW (160 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin metallic |
| Gewicht | 1401 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 745 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | augustus 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.200 kg
Afmetingen (LxBxH): 484 x 189 x 151 cm
Wielbasis: 285 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 158 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad: 9,1 l/100km (1 op 11,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Business Pack (Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Multimedia-voorbereiding, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
- NL-auto
= Bijzonderheden =
Ford Mondeo Wagon 1.6 EcoBoost Titanium
Origineel Nederlands geleverde auto met NAP gecontroleerde kilometerstand
Auto is verkregen vanuit inruil
De prijs betreft een meeneemprijs
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























































