
Ford Mondeo Wagon - 2.0-16V Titanium
Algemeen
| Prijs | € 1.999 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 251.950 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 20 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 79-HHD-1 |
| Datum deel 1 | 20-11-2008 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,30 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1396 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 710 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | maart 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/45 R17
Acceleratie (0-100): 10,3 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.200 kg
Afmetingen (LxBxH): 483 x 189 x 155 cm
Wielbasis: 285 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 189 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik in de stad: 11,2 l/100km (1 op 8,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
Overig
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Visibility-pakket (Warmtewerende voorruit)
= Bijzonderheden =
Ford Mondeo 2.0 uit 2008 in nette staat. Voorzien van trekhaak, cruise control, parkeersensoren achter, airco/climate control, voorruitverwarming, elektrische ramen voor en achter, aux en radio/cd-speler.
De auto heeft een aantoonbare kilometerstand (NAP) en APK tot eind november. Rijdt en schakelt super en biedt veel comfort en ruimte.
Een fijne, betrouwbare auto die klaar is voor nog vele kilometers.
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































