
Ford Mustang Mach-E - Extended RWD 98 kWh | 360° | ADAPTIVE | STOEL- EN STUURVERW
Algemeen
| Prijs | € 37.500 |
| Prijs excl. BTW | € 30.992 excl. BTW |
| Bouwjaar | Maart 2024 |
| Kilometerstand | 33.252 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 27 maart 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHZ-87-G |
| Datum deel 1 | 27-03-2024 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,60 sec |
| Motorvermogen | 221 kW (300 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Absolute Black (zwart metallic) |
| Gewicht | 2060 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2020 - aug. 2021
Technische informatie
Koppel: 415 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.605 kg
Afmetingen (LxBxH): 474 x 188 x 163 cm
Wielbasis: 298 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 290 - € 317 per kwartaal
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
Garantie
Garantielabel: Autotrust garantie (12 maanden)
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf A. van Rijswijk Zoutendijk 2 4264KH VEEN, NL 0416319900 http://www.vanrijswijkautos.nl verkoop@vanrijswijkautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rode remklauwen
- Side-skirts
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag passagier
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- Kruisend verkeer detectie
- Lichtmetalen velgen 19 inch
- multimedia scherm groot
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Prijs incl. verkooppakket 4 (BOVAG-garantie) is € 38.795,-.
SOH Percentage: 93%.
Duurzaam en dynamisch, de Ford Mustang Mach-E verenigt deze twee uitersten in zich. Dit is een auto uit 2024, er staat 33252 kilometer op de teller. De batterijtechniek heeft de afgelopen jaren enorme vooruitgang geboekt, zodat u met deze auto op een volle acculading echt ver kunt komen. En als u de auto 's avonds aan de lader koppelt, is hij de volgende dag weer helemaal vol. De krachtige motor geeft deze Ford uitstekende prestaties. De verwarmbare voorstoelen benadrukken nog maar eens dat we hier te maken hebben met een regelrechte verwenauto voor bestuurder en bijrijder. Natuurlijk behoren 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, zwarte hemelbekleding en LED-achterlichten ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Rij- en route-info wordt perfect in beeld gebracht door het digitale dashboard. De 360 graden camera op deze auto is een innovatieve functie die de obstakels rondom de auto in beeld brengt voor een optimaal zicht. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. In deze auto kunt u de belangrijkste functies bedienen met uw stem. Via uw smartphone en Connected Services checkt u eenvoudig de belangrijke functies van de auto, overal en altijd. De uitrusting van deze Ford is met full map navigatiesysteem, kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor behoorlijk compleet.
Tijdens de rit wordt u als bestuurder ondersteund door verschillende systemen die de weg en uw omgeving in de gaten houden. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. In een noodsituatie waarschuwt forward collision warning bij een dreigende aanrijding met een voorligger. Met voorzieningen als vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
The future is now, rij elektrisch! Maak een afspraak voor een proefrit.
Stuur de foto's van uw inruilauto naar ons WhatsApp nummer 06-22055070 (alleen WhatsApp).
Kijk op www.vanrijswijkautos.nl voor een volledige omschrijving + 360 graden foto's of download onze APP!
Wij zijn een BOVAG autobedrijf en leveren uitsluitend auto's van dealerkwaliteit. Onze auto's zijn voorzien van een onderhoudshistorie zodat alles is te verifiëren.
Voor Financial Lease en financiering, www.vra-lease.nl.
Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden.
Hoeveel kost een Ford Mustang Mach-E verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























