
Ford Mustang Mach-E - EXTENDED RWD 98kWh/ TECHNOLOGY PACK PLUS/
Algemeen
| Prijs | € 29.850 |
| Prijs excl. BTW | € 24.669 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 124.327 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 18 mei 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-340-GN |
| Datum deel 1 | 18-05-2021 |
| Motorvermogen | 210 kW (286 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Shadow Black |
| Gewicht | 2060 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2020
Technische informatie
Koppel: 415 Nm
Aandrijving
Actieradius: 600 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.605 kg
Afmetingen (LxB): 473 x 188 cm
Wielbasis: 298 cm
Accu
Accu: 98 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu snellaadvermogen: 150 kW
Interieur
Interieur: Zwart Leder, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 16,5 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhoudshistorie:
- 09-01-2025 (101.186 km): Onderhoudsbeurt
- 20-10-2022 (37.602 km): Onderhoudsbeurt
Aantal eigenaren: 1
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 290 - € 317 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- achterspoiler
- buitenspiegels met verlichting
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- side-skirts
- verwarmde voorruit
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm groot
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoek detectie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- grootlichtassistent
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- Zijairbags en curtain airbags voor en achter (CP1AC)
Overig
- stuurwiel verwarmd
- Technology Pack + (elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen, elektrisch verstelbare passagiersstoel, rondomzicht camera, audio installatie premium, Buitenspiegels elektr. met geheugen, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, parkeer assistent) (J5XAC)
- 360° Camera
- Instructieboekjes aanwezig
- Isofix kinderstoelbevestiging
- RDW-leges
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Inruil van elk merk is mogelijk. Origineel Nederlands geleverde Ford Mustang Mach-E met de extra sterke batterij van 98kWh en het 'Technology Pack Plus' waardoor de auto van alle luxe is voorzien.
Deze Mustang Mach-E heeft een flinke accu van 98kWh en is achterwielaangedreven. Dit is de ultieme combinatie voor de actieradius.
Het 'Technology Pack Plus' voegt elektrisch bedienbare stoelen, een geheugenfunctie voor de bestuurdersstoel, elektrisch inklapbare buitenspiegels, parkeersensoren voor en achter, een panoramadak, Bang&Olufsen audiosysteem met 10 speakers en soundbar, een elektrisch bedienbare achterklep en een 360 graden camera toe.
Kortom, u komt niets te kort. De kleurstelling van de Ford Mustang Mach-E is het beste te omschrijven als gitzwart. Gespoten in de kleur 'Shadow Black'.
De Ford Mustang heeft batterijgarantie gedurende 8 jaar of 160.000KM. APK t/m Mei 2027. De onderhoudshistorie is bekend en aanwezig.
Hoeveel kost een Ford Mustang Mach-E verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































































