
Ford Transit Connect - 2.0 EcoBlue L2 Trend | Incl. Inrichting | Airco | Apple Carplay/Android Auto|telefooninteg
Algemeen
| Prijs | € 24.900 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 29.050 |
| Bouwjaar | September 2024 |
| Kilometerstand | 38.381 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-07-PGP |
| Datum deel 1 | 06-09-2024 (import) |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1453 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Connect occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 2780600
Technische informatie
Koppel: 280 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Maten en gewichten
GVW: 2.300 kg
Afmetingen (LxBxH): 485 x 186 x 186 cm
Wielbasis: 297 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 145 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 139 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995 ex BTW): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (BW).
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195 ex BTW): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (BW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 822,31 ex BTW): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 822,31 ex BTW): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
Rijklaargewicht: 1553 kg
Verwachtte leveringsdatum: 07-04-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 25-03-2026
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Kleur wit
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- DAB ontvanger
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur
- Passagiersstoel
- Tussenschot volledig
Uitrusting
- Zijschuifdeur rechts
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Hoofd airbag(s) voor
- Kruisend verkeer detectie
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
In het moderne verkeer hebt u achter het stuur van de Ford Transit Connect altijd de controle. Deze auto uit 2026 heeft 38381 kilometer op de teller staan. Met zijn dieselmotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Geen achterportier bij deze Ford Transit Connect. In plaats daarvan een schuifdeur, die in- en uitstappen vergemakkelijkt. Het digitale dashboard vertelt u alles wat u wilt weten voor een slimme, comfortabele en veilige rit. Pech oplossen en zelfs voorkomen? Gaat eenvoudig. Via Connected Services heeft u alle data in de hand, gewoon op de smartphone! Selecteer uw reisbestemming en het navigatiesysteem brengt u snel waar u moet zijn. Deze Ford Transit Connect denkt vooruit als u van plan bent af te slaan. De kruisend verkeer detectie calculeert en analyseert het tegemoetkomende verkeer en waarschuwt als het risico op aanrijding bestaat. Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. Natuurlijk behoren parkeersensoren voor en achter, cruise control, airconditioning en centrale portiervergrendeling ook tot de uitrusting van deze complete auto. Het rijden met deze Ford wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. Verkeersborddetectie herkent tijdelijke en permanente verkeersborden langs en boven de weg. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. In deze Ford vinden we verder een vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem. Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Ford voor een proefrit reserveren.
Hoeveel kost een Ford Transit Connect verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































































































