
Ford Transit Connect - T200S 1.8 TDCi Ambiente
Algemeen
| Prijs | € 1.450 |
| Prijs incl. BTW | € 1.450 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 237.025 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-VVH-81 |
| Datum deel 1 | 20-04-2012 |
| Topsnelheid | 142 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 21,00 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1753 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1363 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 21,0 s
Topsnelheid: 142 km/u
GVW: 2.040 kg
Wielbasis: 266 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 159 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 130 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- Rubber mat in laadruimte
= Bijzonderheden =
Zolang advertentie op marktplaats staan bus is nog steeds te koop, bus rijd en schakelt goed, stuurbekrachtiging pomp maakt lawaai, apk is verlopen, nieuwe apk is mogelijk in overleg, voor meer informatie graag bellen of bericht sturen of kom langs. Onze adres is:
Autohandel varsema
De grote Kranerweerd 17
8064PE Zwartsluis
Tel: 0610882538
Hoeveel kost een Ford Transit Connect verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































