
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI Comfort Smart | Keyless | Camera | CarPlay | Clima |
Algemeen
| Prijs | € 13.975 |
| Bouwjaar | Januari 2021 |
| Kilometerstand | 84.795 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 12 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GFF-06-P |
| Datum deel 1 | 12-01-2021 (import) |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 1110 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,4 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 178 x 145 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
CO₂-uitstoot: 97 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Keyless entry
- Keyless start
- LED verlichting
- Startknop
= Bijzonderheden =
Aangeboden! Keurig nette Hyundai I20 1.0T-GDI met slechts 84.000 km!!
Deze Hyundai beschikt over veel leuke opties o.a. navigatie, clima, cruise control, Lane assist, led verlichting, CarPlay, parkeersensoren, camera, keyless entry + start, stuurbediening etc. etc. De auto rijdt en schakelt uitstekend. Voorzien van groot onderhoud en vier nieuwe banden. Historie aanwezig + 1 sleutel.
Wij bieden u deze Hyundai aan voor € 13.975,-!!
Bezoek graag na telefonische afspraak, dit om teleurstelling te voorkomen. Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Het is echter mogelijk dat in de gehanteerde advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires zijn vermeld welke niet op deze specifieke auto aanwezig zijn.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































