
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI Comfort van 2de Eigenaar met parkeersensoren en navigatie en bluetooth telefoon
Algemeen
| Prijs | € 6.399 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 168.326 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 25 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JL-506-Z |
| Datum deel 1 | 30-05-2016 |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1040 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 186 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.600 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 173 x 147 cm
Wielbasis: 257 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 99 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
Overig
- Achteruitrijcamera
- Auto's te koop gevraagd
- Bluetooth telefoon
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
= Bijzonderheden =
Hyundai I20 1.0 T-GDI Comfort van 2de Eigenaar met parkeersensoren en navigatie en bluetooth telefoon en airco in benzine uitvoering en met logische nationale kilometer certificaat (NAP)
De prijs is inclusief en een showroom klaar behandeling en 3 maanden garantie en wij rekenen geen afleveringskosten en inruil is mogelijk.
Opties: airco navigatie, bluetooth telefoon / media, cruise controle, elec. ramen, elec. spiegels, airbags, 2x sleutel met afst. voor centrale deurvergrendeling, isofix, radio, diverse opbergruimte en bekerhouders, etc, etc.
Voor informatie over deze occasion kunt u telefonisch contact opnemen met een van onze verkopers via Tel: 010 – 45 072 28 / Mob : 06 – 46342979 (tot 22:00 bereikbaar). Of per mail : info@vb-autos.nl. Of kom vrijblijvend langs om de auto te bezichtiging en eventueel een proefrit maken bij Autobedrijf Van Brienenoord Auto’s Nijverheidstraat 60A 2901 AR Capelle Aan Den IJssel.
Onze openingstijden zijn van Ma t/m Vrij van 9:00 – 17:00 en op Zat. van 10 - 16:30 en Zondag alleen op afspraak.
Alle moeite is genomen om de informatie in de advertentie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten en zijn daarom onder voorbehoud.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























![Peugeot 2008 - 1.2 PureTech Active 131 PK [ Navigatie Airco Trekhaak ]](https://cdn.autowereld.nl/I762416889/240x180/peugeot-2008-1-2-puretech-active-131-pk-navigatie-airco-trekhaak.jpg)



![Fiat 500 - Action 24 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-90%} (INCL-BTW) *CARPLAY | DIGI-COCKPIT | DAB | COMFORT](https://cdn.autowereld.nl/I761930569/240x180/fiat-500-action-24-kwh-3-fase-soh-90-incl-btw-carplay-digi-cockpit-dab-comfort-seat.jpg)















